Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szóltatok /szólnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szóltatok /szólnátok mikor kiderült: a pasinak igen kicsi szerszáma van?

Figyelt kérdés
szóval összeismerkedtetek valakivel, és eljutottatok odáig, ahol kiderült hogy igen kicsi farka van..szóval nem extrém kicsi, csak nagyobbat vártatok, nagyobbal talélkoztatok, és nem nyerte el a tetszésetek valljuk be őszintén. mit csináltatok ilyen helyzetben? leszereltétek a srácot, vagy nem jöttetek össze / feküdtetek le emiatt? és megmondtad neki hogy emiatt van vagy tapintatosan megtartod a véleményed magadnak? az is írhat aki még nem volt ilyenben hogy cselekedne. köszi szépen mindenkinek:)
2010. márc. 16. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan mintha te otthagynád a lányt, mert nem olyan formájú a nunusa mint amire számítottál... aki meg otthagyja ilyen miatt a másikat az gáz


F

2010. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
csak ezért elhagyni egy pasit sztem nem korrekt dolog, főleg ha közlöd is vele. És evvel csak magadat járatod le mert az derül ki rólad h más nem érdekel csak a farok mérete.. annyira a méret a fontos neked keress egy afrikait vagy lovat..
2010. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
ebben a világban, ahol a csajok már szexmániásabbak mint a férfiak... könnyen elképzelhető h ilyen helyzetben dobva lesz a pasi :S
2010. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még olyan helyzetben, és nem is tervezem, hogy olyanba kerülök, amikor érzelmek nélkül lefekszem bárkivel is. Márpedig ha szeretem, nem fogom azért elhagyni, mert 20 centis helyett 14 centis a szerszáma. Én ezzel így vagyok... de gondolom személyfüggő a dolog:)
2010. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Noss!

Ne mond el neki ezt semmiféle képen sem!!!

Ha ez zavar és te emiatt nem akarsz vele maradni, akkor találj ki mást ami miatt elküldöd, vagy azt mondod, hogy sajnálom de tévedtem nem te vagy azaz illető akiben képes lennék megtalálni azt amit/akit keresek, vagy amit gondolsz.

2010. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 StephanieXx ***** válasza:
100%

Szia!


Jaj,ne viccelj már!!

Az én barátom farkát elöször kamerába láttam( nem chates kamos ) Így alakult.ÉN szerettem volna látni...nehezn lehúzta a nacit,és olyan éédesen kérdezte meg,hogy " megfelel" ahh... Oda vagyok érte. Elöször volt orgazmusom,hüvelyi és csiklói is egyaránt,és már el tudok menni análisan is...FANTASZTIKUS!

Pedig neki 11cm-es farka van,amit én imádok:)

Szerintem ne szakíts vele,ha megtörtént a dolog,és nem jó..nem tudja használni,még akkor is adj neki pár esélyt,legvégső esetben szakíts vele.ilyen miatt.

Remélem nagyon jó lesz:)

19L

2010. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy egyéjszakás kalandot akarsz-e tőle, vagy hosszútávú kapcsolatot.


Ha az előbbit, akkor nyugodtan, tapintatosan közöld vele, hogy valami baj van, de ne mondd el neki az igazságot, csak szereld le tapintatosan, mondjuk veled van valami baj, vagy nem tudom, ne sértsd meg, nem jó, ha az ember szerez magának egy ellenséget.


Ha hosszútávú kapcsolatban gondolkodtál vele, de a farokmérete megváltoztatta a véleményedet, sajnállak téged, és mindenki mást, akivel valaha együtt leszel.

2010. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nos, nehéz kérdés. Mert ezen igenis sok múlhat. Nem egyszer olvastam, hogy a kapcsolatot tönkre teheti a rossz szex, vagyis, ha a hálószobában nem úgy alakulnak a dolgok ahogy kellene. Itt nem azt értem, hogy a férfinak kicsi a pénisze, a lánynak "más formájú a nunusa". :), hanem az elégedettséget. A Szex igen is fontos dolog. Nem csak azért mert jó érzés, hanem mer rengetek olyan hormont termel, szabadít fel, amely az életünket boldogabbá teszi. A szexnek rengeteg jó hatása van, erről bárhol lehet olvasni.

Két ember közül ha csak az egyik is rosszul érzi magát, vagyis kielégületlenül mind testileg, mind pedig lelkileg, akkor az igenis a kapcsolat romlását eredményezi, mely szakítással is végződhet. Ennek bármi lehet az oka. Így tehát igenis lehet az oka a pénisz mérete is. A férfiak számára kényes téma az igaz, de hozzá tartozik az igazsághoz. A nőnek is szükségük van az orgazmusra, s ha ezt a párjuk nem tudja megadni, akkor az a nő boldogtalan lesz. Lehet, hogy elviseli, beletörődik viszont azzal a párját és önmagát is becsapja. Szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hogy a 21. században élünk és van lehetőségünk változtatni. Ugyanis régen házasság előtt nem volt szex. Napjainkban (röhejesen hangzik) van lehetőségünk a másikat teljesen kiismerni, mielőtt összekötnénk vele az életünket.

A félreértések elkerülése végett kihangsúlyoznám még egyszer, hogy a hálószobai boldogtalanság nem csak (sőt csak nagyon kis százalékban) a férfiakon múlik. Nagyon sok minden szerepet játszik, de ezt mindnyájan tudjuk.


A te esetedben (ha végképp úgy érzed, hogy így nem vagy boldog és nem is lehetsz) a szakítás a megoldás. Ha kíméletes vagy, akkor megmondhatod neki, bár az nagy sebet ejtene az önbecsülésén, szóval a diszkrétebb megoldást választanám. Vagyis megmondanám, hogy úgy érzem nem illünk össze. És akkor nem is hazudtam...

2010. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen minden választ, nem engem érint a dolog, vagyis csak az egyik része:) srác vagyok, csak kíváncsi voltam hogy kerültetek-e csajok ilyen helyzetbe és mit tettetek ill. mit tennétek ha... de okos dolgok jöttek eddig, tényleg ha kicsit is szereti, szerintem nem teszi szóvá a lány hogy kicsinyli, bár ki tudja, emberfüggő lehet.
2010. márc. 16. 22:07
 10/18 StephanieXx ***** válasza:

21:59

Sráác?Meglepő:)

Ne izgulj...jó leszel:P

2010. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!