Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak csak szex után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak szex után tudják eldönteni, hogy mit akarnak egy nőtől?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy csak szexelés volt részükről vagy érzelmi többlet is volt benne, netán szerelem alakul...
2015. okt. 21. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha első szex után akar másik találkozót akkor van rá némi esély igen.
2015. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Baromság.
2015. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani. Van ilyen férfi, olyan férfi, amolyan. Sőt, nő is. Mindenesetre a jó szex nagyon fontos, ha nem működtök jól együtt az ágyban, abból úgy sem lesz semmi hosszútávon is kifizetődő dolog, szerintem legalább is.
2015. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nőként is szex után döntök, mert ha az nem jó, akkor megette a fene...
2015. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van olyan kapcsolat és nő, hogy már előtte eldől, de van, hogy utána már nem kell annyira.
2015. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt szoktak mondani a hulye 3,14csaknak ha csak dugni akarnak, es lass csodat mukodik. :D
2015. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én mindig ezt alkalmazom, kivéve ha tényleg őrülten belezúgok egy lányba még a szex előtt. De az szó szerint kb szökőévente egyszer van.


Szóval nálam 99%-ban ez igaz.

2015. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem. Én például konkrétan tudom, hogy mit akarok egy bizonyos lánytól. A szex kérdése inkább csak zavarja a dolgokat, mert emberileg hiányzik. Még nem voltunk együtt, sőt nem is akarok semmit siettetni, mert a személye a fontos. Engem még majdnem fegyelmezettebbé is tesz, mert nem a külső miatt vonzó, hanem úgy mindenhogyan...


A kérdésből nekem úgy tűnik valami ilyenkor el lett kapkodva, és nem alakult ki igazi dolog a két ember között.

2015. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Néha még akkor sem.
2015. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Én ismerek több olyan srácot is, akik előbb összejöttek a lánnyal, és csak hetek múlva volt szex.
2015. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!