Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok a volt barátomtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok a volt barátomtól, mit csináljak? Mondjam el neki? Még azt sem döntöttem el hogy a babával mi legyen. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Kb. fél hónapja szakítottunk, nem jött meg a mensim, ezért csináltam egy tesztet és pozitív lett. Nem igazán van betervezve az életembe egy gyerek, főleg így hogy már nincs senkim. 19 vagyok.

Tudtok valami tanácsot adni hogy mitévő legyek?


2013. júl. 13. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Mondd el neki. Az ő babája, joga van neki is tudni.
2013. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

szerintem szólj neki

akkor is ha nem biztos hogy szeretnéd-e a gyereket

2013. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Lehet elvetetni nem :S? Hát, nekem nem kéne gyerek még 10 évig.... 21f
2013. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Kiderült, hogy eszed nincs, de pinád igen. Mondd el neki! Legalább hátha van neki esze.
2013. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
mi az hogy még nem döntöttem el mi legyen? fogalmad nincs mit jelent egy gyerek, nincs senkid, még úgy is nehéz, nem pedig így, a kölöknek sem mindegy, csak vele lenne kitolva, az életben elég sok pillanat van, amikor az eszed kell használni, hát ez most az!!!!! N
2013. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
mondd el neki. joga van tudni, aztán csak kitalálsz valamit
2013. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgyis meg fogja tudni most mondd el neki ,nem tudhatod hogy fog reagálni lehet örülne is neki ,de mivel 19 éves vagy nem mondom,hogy tartsd meg mert fiatal vagy nagyon és ehhez nagyon sok türelem kell és biztos anyagi,családi háttér n abortusz ellenes vagyok de a helyedben elvetetném.
2013. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsd el, hogy megtartod-e, és ha igen, szólj neki!
2013. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Beszélek majd vele. Miért nincs nekem eszem?
2013. júl. 14. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!