Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog?

Figyelt kérdés
38 éves házas ff vagyok. Eddig csak nőim voltak, de egyre jobban foglalkoztat, h milyen lehet egy férfival.
2015. okt. 21. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem az.


Na és te dugnál meg valakit, vagy inkább magad dugatnád meg?

2015. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem normális, hogy mindezt házasság alatt/mellett csinálod.

Tessék elválni, aztán lehet próbálgatni bármit.

2015. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kettes válaszoló, ugye nem gondolod komolyan, hogy egy több éves, évtizedes házasságot fel kell rúgni, gyerekeket szétrángatni, anyagilag ellehetetlenülni és ellehetetleníteni a családot, mert valakit "egyre jobban foglalkoztat, h milyen lehet egy férfival".

Egyelőre a gondolat foglalkoztatja.

De tudod mit? Még ha el is jut odáig, hogy kipróbálja, és nem jön be, akkor nyugodtan élheti a közös életüket, és kevesebb kárt okoz a feleségének, gyerekeinek (ha vannak), mint azzal az egyszeri próbával.

2015. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Wanda,

az "eddig csak nőim voltak" nekem azt sugallja, hogy eddig is voltak kalandjai, de mostmár férfival is szeretné.

Amúgy nem tudom, én nem szeretnék úgy élni a férjem mellett, hogy félrelép, pláne ha pasival teszi. Még a "gyerekek érdekében" sem... És viszont, én sem csalnám meg a párom sem férfival, sem nővel. Nekem nem fér bele. Ha valaki férfi létére rájön, hogy a pasikat szereti, váljon el, és tegye. Senkinek nem jó, ha egy kényszerből megtartott hetero kapcsolatban él egy homoszexuális.

Nyilván nem az első kósza gondolatnál kell beadni a válást, de szerintem a félrelépés, próbálkozás nem fér bele egy hűségen alapuló kapcsolatba. (Most akkor ilyen alapon bárki félreléphet, mert "szőke nővel még nem próbálta" vagy "mindig ki akartam próbálni egy zöld szemű pasival"?)


Persze ha a feleség tudja és beleegyezik, akkor legyen.

2015. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sosem csaltam meg a feleségemet a több mint tíz éves kapcsolatunk alatt. Az, hogy foglalkoztat a dolog még nem homoszexualitás. A csajaim az a múltamra értendő. Jó a szex a párommal szinte napi szinten csináljuk, de mellette ott van a gondolat.
2015. okt. 21. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Oké, értelek, de te is érts meg engem! Egy sor, két mondat, benne összesen négy információ. Erre, nyugodt lélekkel azt felelni, hogy tessék elválni, az meg nekem visszás. Azon kívül, hogy 38 éves, nős, eddig csak heteroszexuális vágyai voltak, de mostanában vannak homoerotikus vágyai is, az ég adta világon semmit nem tudunk. Nem tudjuk, hogy mennyire erősek ezek a vágyak, hogy feltétlen ki is akarja-e próbálni, hogy hogy él a házasságában, milyen a szexuális életük, hány gyerekük van, milyen a feleségével a kommunikációjuk, milyen anyagi lehetőségeik vannak, van-e hová mennie neki, vagy a feleségének válás után, vagy csőlakók lesznek mindketten, és még kismillió dolgot nem tudunk, de ha tudnánk is meredek lenne ilyet kijelenteni.

Meg hát ugye, nem is az volt a kérdés, hogy akkor most elváljon-e.

2015. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!