Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak szeretik a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szeretik a szép nőket? Vagy csak lefeküdnének vele?

Figyelt kérdés
csinos,egyszerű,kedves nő vagyok
2008. szept. 11. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem miért kell szerénykedni...

Szerintem egyértelmű, hogyha valakit vonzónak találunk, akkor a szex is megfordul a fejünkben. Én nő vagyok, és természetesen nekem is. Mikor a páromat megismertem, és még semmi nem volt közöttünk, csak véletlenül megérintette finoman a kezem, nincs mese én szexuális izgalmat éreztem. Persze ez nem azt jelenti, ha a zsúfolt buszon vagyok, akkor nekem folyamatosan jó...

Ő is mondta nekem, mikor meglátott azonnal beindult a fantáziája, és ennek természetesen örülök.

Minden egészséges embert motivál a szex, és ezt a közgazdaságtudomány bizonyította is. Lásd Maslow szükséglethierarchiája, melyben az első helyen a fiziológiai szükségletek vannak és abban természetesen a szex.

Petranova

2008. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Persze, hogy szeretik!

Jó, nyilván azonnal beindul az agyuk egy jól bejáratott irányba... de ezzel együtt egy szép nőt SOKKAL könnyebb szeretni, mint egy csúnyát.

De azt tényleg nem tudhatod, hogy ki mennyire tart szépnek téged...

2008. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretik a szép nőket. Azokat szeretik, akik bűn randák, mert azokra nem kell féltékenykedni...
2008. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Szeretik őket, de lehet, hogy csak azért,vagy hogy mutogassák őket a barátjuk előtt, hogy kinek van jobb csaja. Ilyenek is vannak
2008. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a szép nő tulajdonképpen?


Lehet hogy te látsz egy csajt ami álmaid netovábbja, ugyanakkor a haverod kiröhög, hogy mit akarsz te attól a kislánytól. Mindenkinek más a szép. Egy túlsúlyos srácnak egy duci lány bejön, vagy egy magas alkatú lány nem igazán fog járni egy fejjel kisebb pasival. Valaki egy olyan csajra mondja hogy szép, aki már Istennő, valaki meg nincs magától hasraesve, és számára még egy csendesebb szemüveges alacsonytermetű lányka is bejön. A szép szó tág fogalom. A megdugás azoknál a csajoknál kezdődik, akik a mának élnek.

2008. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!