Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a nős kollégámba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a nős kollégámba! Lent?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, fél éve dolgozom egy nagyobb multinál vidéken. Együtt dolgozom egy 37 éves, nős férfival, akinek rádaásul van egy 3 éves kisfia is. Ne ítéljetek el. Én mindig úgy voltam vele, hogy akinek barátnője van, vagy nős az nekem tabu! És mégis szépen lassan beleszerettem. A munka miatt minden nap látjuk egymást, még ha épp nem is dolgozunk egyóütt akkor is elkerülhetetlen a napi szintű kapcsolattartás. Az elején ő tanítot be, sokat beszélgettünk, azóta is sokat beszélgetünk, és szép lassan kialakult. Tudom, hogy az érzés kölcsönös, és nem csak abból ami történt. ( az történt, hogy múltkor volt egy kisebb céges összejövetel, és ott mindketten kicsit kapatosak voltunk, én azt találtam neki mondani, hogy bárcsak ne lennél nős, ő meg azt, hogy bárcsak előbb megismert volna. Aztán elnevetgéltünk, de nem történ semmi!)Ezt az esetet egyikünk se hozta utána szóba, csak egy kicsit lányos zavarba voltunk.

Hiába is próbálnánk meg kerülni egymást a munka miatt nem megy. Volt, hogy megpróbáltam máskor ebédelni, vagy ő ugyanezt, és minimálisra szorítani a közelséget, nem lehet. Most már nem is próbáljuk meg kerülni a másikat, de egyikünk se lép. És ez tudom, hogy így is helyes! Kisgyerekes apuka, feleséggel, de az érzéseimet nem tudom megváltoztatni! CSak a viselkedésem. EGgyre jobban az az érzésem, max egy munkahelyváltás tudna ezen segíteni, de az nem járható út. Egy évig voltam munkanélüli ezelőtt, a környéken mint az országban bárhol, nem hemzseg a munkalehetőség, ráadásul ezt szeretem is és jól is fizetnek.

Egyéblént mint pasi első ránézésre egyáltalán nem volt az esetem! alacsonyabb, kopaszodó, visszahúzódó(nak tűnt), de amikor megismertem szépen lassan, beleszerettem a lényébe, és szexuálisan is nagyon kívánom.

Mit kellene tennem? Maradni, tűrni, hog ez majd elmúlik...egyszer, talán.


2015. okt. 21. 21:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést.Én munkahelyet váltanék.
2015. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Na végre egy hasznos hozzászólás :) fel is pontoztam...

ha nem szeretném ennyire amit most csinálok, akkor biztos azt tenném. És az is visszatart, hogy nem akarok megint esetleg egy évig munkanélküli lenni, alkalmi munkákon tengődni. Így inkább várok és tűrök.

2015. okt. 21. 22:17
 13/15 A kérdező kommentje:

különben a középsikolában már átéltem hasonlót, igz ott viszonzatlan volt az érzés...4 évig azt hittem megpusztulok, aztán mégsem így lett....másként, de most is hasonló a helyzet. majd túlélem.

majd lesz más...majd. egyszer.

2015. okt. 21. 22:18
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerimtem ha szerelemesek vagytok es kivanjatok egymast, akkor teljesen feleseleges szenvedni es moralis kerdesse tenni egy erzest.Eljetek meg/at es utana tegyetek belatasotok szerint:-)
2015. okt. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezek elég rossz dolgok, mert akaratlanul ott van a kiszolgáltatottság. Azt tudom, hogy nekem férfiként jobb, ha kikerülnek a képből azok a kolléganők, akiknek a szemében látszik valami nyitottság... jobb a távolság, és sem szeretem piszkálni ezeket a dolgokat. Nem volt ilyen viszonyom soha, és nem is szeretnék ilyen titkos dolgokat, és ha ilyet véltem látni nők részéről, akkor valami olyan szöveggel ami nem direkt, vagy sértő, vagy célzó jellegű olyan helyzetet teremtettem, hogy ábránduljon ki. Pl, hogy nincs diplomám - vagy ilyesmi. Erre szépen elkopik a dolog, és megy minden tovább. Persze biztosan van ilyen is, amikor ezek semmit nem hatnak.


"Ne ítéljetek el.": több dolog is lehet. Talán túlságosan is biztonságérzeted van mellette, és ezért alakult ki ez benned. Az egész szituval az a baj, hogy megismétlődhet később, tehát te is lehetsz majd az az anyuka, aki otthon van a kisgyerekkel, közben pedig a férje bent a munkahelyen ilyen helyzetbe kerül... bár gondolom ezt tudod amúgy is. Ne legyen így, de ebben a helyzetben most vizsgázik előtted az illető férfi.

Tudom nem sokat segítettem... :) Talán más személy felé kellene nyitni, és akkor jobban felszabadulsz ez alól - most biztos könnyen beszélek, de az egész nagyon meredek. Viszont a sértett féltől jövő jogos megtorlás szerintem nagyon megrázná a kapcsolatot, nem beszélve a kisgyerekről... Ő aztán tényleg nem tehet az egészről.

2015. okt. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!