Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Feleségül vennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Feleségül vennétek azt a nőt akivel elvesztettétek a szüzességeteket? Nektek mi a fontosabb? 1 nő akivel tényleg minden klappol, vagy több szexuális tapasztalat?

Figyelt kérdés

Ha több éve tart a kapcsolat, szeretitek egymást, és úgy érzitek ő az igazi.


Vagy mindenképp hagynátok ezt a kapcsolatot, még akkor is ha boldogok vagytok, és lefeküdnétek más nőkkel is, aztán idősebb korotokban, 30-35 körül, elkezdenétek komoly kapcsolatban, házasságban gondolkodni?


A házasságnak nincs semmi akadálya. 25 évesek vagyunk, együtt élünk, dolgozunk. (5 éves kapcsolat)


2014. okt. 29. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szüzesség a lényeg, hanem a minden klappol.
2014. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem ilyenkor teljesen máshogy gondolkozik az ember,mint pl ahogy 5-10 év múlva fog gondolkozni..


Most azt érzi megtalálta az igazit...gyors Esküvő,gyerek(ek).....5 év múlva meg...de kár h nem éltem ki magam...vagy épp válás, vagy szerető...

2014. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Én kiélném magam
2014. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha mellette lefeküdhetnék másokkal is, akkor igen.
2014. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Én megtettem és nem bántam meg. Mi hamar összeházasodtunk, nem vártunk több évet. Nem telt el még sok idő azóta, csak néhány év, de eléggé ismerem magam, és tudom, hogy nem kell másik nő, se most, se később, mert mellette megvan mindenem ami kell. Én 1 nővel élem ki magam, mert őt szeretem és kész.

Még előtte kiélhettem volna magam, de nem akartam érzelem nélkül belemenni semmibe. Én ilyen vagyok.

2014. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Aranyos Tőled, utolsó! :) Bárcsak minden pasi ilyen lenne! :)
2014. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
#5 véleményét osztom. Ostobaság ez a "ki kell élni magad, különben..." dolog, ami annyira népszerűsítve van manapság. Az igazság az, hogy ezzel próbálják igazolni a helytelen viselkedésüket, félrelépésüket azok, akik elköteleződtek már VAGY ezzel találnak mentséget arra, hogy miért nem akarnak elköteleződni. Az egész arra vezethető vissza, hogy ezek az emberek nem értett, felelősségteljes személyek. Ennyi. Jöhetnek a piros kezek.
2014. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsó! Emberi jellemből fakad, hogy valakinek muszáj mentséget keresnie vagy sem! :D
2014. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem vagyok szűz. Eddig egyetlen nővel feküdtem le. De ha megszeretnék egy nőt simán feleségül venném. :)

Csak sajnos az ilyen ragaszkodó férfiak nem kellenek egy nőnek sem. :)

A kérdező párja szerencsés, hogy értékeli azt, hogy ilyen ragaszkodó férfi. :)

2014. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!