Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az életben is ilyen gyakorta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életben is ilyen gyakorta fordulnak elő a nőgyülölő, nőlenéző férfiak, mint a fórumon, vagy itt csak a hangos kisebbség van?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom eddig úgy éreztem, hogy szeretem a férfiakat, meg hogy sokszor értékesebb egy férfi az életemben, mint egy barátnő, de a fórumot olvasgatva azt vettem észre, hogy kialakítottak bennem egyfajta megvetést a férfiak iránt.
2015. júl. 21. 06:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Ne tedd. A férfiak nagyon is szeretik a kedves odaadó nőket. Kicsit meg is örülünk értük!:)
2015. júl. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jó, csak szeretnék egy normális társat, aki tud értékelni és nincsenek ilyen rejtett hímsoviniszta gondolatai. Nem tudnék szeretni egy ilyen embert, akiről tudom, hogy bármit csinálok, egy senkinek néz.
2015. júl. 21. 06:34
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Ebben a pillanatban te is határozottan férfigyűlölőnek tűnsz, szóval semmivel sem vagy jobb az általad kritizált csoport képviselőinél.
2015. júl. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#3 csak az itteni férfiak hatására érzek némi gyűlöletet. Azelőtt nem volt ilyen problémám.
2015. júl. 21. 07:02
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nem minden férfi ilyen.


Egyrészt a kiegyensúlyozott párkapcsolatban élő férfiak jó része nem ide jár a nőket szidni, másrészt az anonimitás komoly bátorság faktorral jár, az iskolában vagy a munkahelyen rákezdene az ember a nőgyűlölő szövegre gyorsan kerülni kezdené mindenki, itt meg még társakat is lel, akik jól lepontozzák majd az én hozzászólásom is :D :)

2015. júl. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%
Nem, ide csak azok a pancserek irogatják ki a kínjukat 270féleképpen, akik mindehogy szerencsétlenek a csajozáshoz, mert alapvető hiba van a hozzáállásukban/felfogásukban és azt gondolják, hogy attól, hogy nem olyanok, mint Brad Pitt ezért nem sikerül még egy dugványozásra sem összehozni valakit. Nekem 2 fiú barátom is volt, az egyikük kb 160 cm volt (ezért volt önbizalomhiánya) a másik meg alavetően nagyon félénk volt és nagyon tré háttérrel rendelkezett, de valahogy mégis be tudtak csajozni és ma már normális kapcs. uk van. (Külön költöztek, együtt élnek , stb) szóval ide csak az ilyen picsogó kis bzuik járnak fel, akik összevissza szerencsétlenkedek.
2015. júl. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Ezen az oldalon az olyan férfigyűlölők uralkodnak, mind TE kérdező.

Kíváncsi vagyok, hol fognak ezek gyűlölködni az új törvények életbelépése után.

2015. júl. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Hát látod, én meg a nőkedvelő, nőtisztelő énemmel se megyek éppen sokra, de ha gondolod, szívesen beszélgetek Veled erről. :D
2015. júl. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%
#4 Lehet, hanyagolnod kéne ezt az oldalt. Én sem tudom néha hogy mit keresek itt... :D
2015. júl. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, én imádom a nőket.

Mondom, a nőket. Nem téged, hanem a NŐKET.

2015. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!