Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érvényesül az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érvényesül az hogy a férfiak elnőiesednek?

Figyelt kérdés
Tehát határozatlanok, gyengék, érzelmesek lesznek, nőies gondolkodás fejlődik ki bennük, gesztusaik lágyak lesznek stb. Mit tapasztaltok?
2015. okt. 22. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Honnan veszed ezt a csacsiságot, kutyuli-mutyuli?
2015. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"érzelmesek lesznek"

"gesztusaik lágyak lesznek"


WTF? Egy férfi nem lehet érzelmes, és nem lehetnek lágy gesztusai?

2015. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne vizet innunk, mert tele van női hormonokkal.
2015. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. De miért baj ez?
2015. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is érzelmes vagyok, lágyabb és kedvesebb próbálok mindig lenni. Ettől még nem leszek gyenge és határozatlan. A férfiasságot nem abban mérik, hogy mennyire vagy fizikailag erős és mennyire tudsz agresszív lenni!


Férfi akkor tekintheti magát igazán férfinek ha azt akit szeret megbecsüli és megad neki minden tőle telhetőt hogy boldog legyen!

2015. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy a mai nő szemében, ha egy férfi EMBER, nem pedig egy agresszív, érzéketlen, melldöngető, állandóan a határozott, rendíthetelent játszó bunkó, akkor az már nem is férfi.


Mi miért nem lehetünk érzelmesek, mi miért nem lehetünk néha gyengék, miért nem lehetünk néha határozatlanok? Miért nem lehetnek lágy gesztusaink! Tele van a péniszem a női nemmel és az elvárásaikkal! EMBEREK VAGYUNK!!! ÉRZŐ EMBEREK! Annyira rossz az ilyen kérdéseket, érzelmes, romantikus, szertetre vágyó férfiként olvasni, mert mindig eszembe jut, hogy nekem soha nem lesz igazi társam, aki olyannak tud szeretni, amilyen vagyok. Miért kell érzéketlen, agresszív, melldöngető, nagypofájú bunkónak lenni. Miért nem lehet arcoskodás, és melldöngetés nélkül párt találni, miért nem érnek semmit az igazi klasszikus értékek a nők szemében semmit. Miért csak az számít, hogy ki az erősebb kutya, és kinek van nagyobb, izma meg arca?!


Miért nem lehet ember egy férfi, miért kéritek tőlünk, hogy állatok legyünk?

2015. okt. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!