Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érvényesül az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érvényesül az interneten a fordított érzelmi helyzet?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy ha interneten nagy a "szerelem" akkor általában előben semmi nem lesz, kapcsolat se. Viszont ha interneten úgy elvannak egymással jó beszélgetni de nincs az az érzelmi kitörés abból meg előben nagy valószínűleg kapcsolat lesz

Lehet ilyen szabályszerűséget levonni internetes ismerkedés Kapcsán


2015. okt. 17. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez úgy hülyeség ahogy van.
2015. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van ilyen szabályszerűség. Ha neten valakivel nagyon egymásrataláltok nem feltétlenül lesz belőle hű de nagy kapcsolat- ez igaz. ÉS fordítva is lehet, hogy élőben jobban bejön. De nem hiszem, hogy az egyik a másikból következik.
2015. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Interneten nagyon jól megvoltam egy fiúval aztán élőben is és össze is jöttünk. Remélem, hogy a mi kapcsolatunk kivétel lesz.
2015. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyot lehet csalódni találkozáskor,de ha megvan az összhang a neten,akkor élőben sincs kizárva,hogy folytatódik.Viszont az szerintem kevésbé valószínű,hogy ha neten nem fogott meg valaki lelke,akkor a valóságban ez bekövetkezne.Kivéve ha nagy lesz a testi vonzalom.
2015. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!