Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok keptelen emberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok keptelen emberi kapcsolatok fenntartasaban?

Figyelt kérdés

Legyen szó szó szerelemről es baratról. Nehézséget okoz velük foglalkozni. Az elején még egész jó, de aztán, ha komolyra fordul a dolog keptelen vagyok velük foglalkoznom,nehezemre esik. Es csak egy bizonyos szintig sikerül eljutniuk velem kapcsolatban,ők szeretgetnek,olelgetnek,kozelednek én meg valamiert eltaszitom magamtol őket es sosem kozeledek feléjük. Aztan megszakitom velük a kapcsolatot es jó erzes megint maganyosnak lenni.

19/N

Más is van igy?



2015. okt. 22. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem voltál még igazán szerelmes.
2015. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem es szerintem nem is leszek:(
2015. okt. 22. 17:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Dúrva de én is pont így vagyok.

25f

2015. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magadba forduló személyiség vagy, lehet, hogy ért régebben valami csalódás, hogy nyitottál, érdeklpődtél, és elhárították? Kb. erre tudok hirtelen gondolni. Azt azonban fogadd meg, hogy nem elég álmodozni arról, hogy szeressenek minket, keményen tenni is kell ezért, és köztük van az, amit az alkérdésben is írsz. Foglalkozni kell azokkal, akik fontosak neked. Sokan csak várják a sültgalambot.
2015. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hm...itt kutakodva arra gondolok, hogy nem lehet hogy leszbikus vagy, csak elfojtod? De kicsit érthetetlen!
2015. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, hogy ezt irod,többen gyanusitanak ezzel,hogy leszbikus lennék,de nem vagyok az. Max egy kis bi hajlam,de azt sem hiszem.

De nem tudom eroltetni,hogy törődom veluk meg szeretem oket,mert akkor megjatszanam magam.

2015. okt. 22. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért írtam, hogy nem voltal még szerelmes, mert én is így voltam. Volt egy lány, eleinte szépen alakult, de rájöttem, hogy nem vagyok szerelmes, miután hanyagolni kezdtem és ő ezt nehezen értette meg. Aztán rá nem sokra jött egy másik lány, akivel már nem vagyunk egyútt, de iszonyat szerettem, még most is. Na vele soha nem esett nehezemre foglalkozni.
2015. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És vele meddig voltatok együtt? :)
2015. okt. 22. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:
1 évig, de ha rajtam múlna most is együtt lennénk.
2015. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel de szerintem is csak azért mert nem voltam szerelmes. Mondjuk én még csak egyszer randiztam életemben de az bőven elég volt mert nagyon taszított a srác. Mondjuk én szerintem még fiatal vagyok az ilyesmihez. :)
2015. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!