Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok, de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok, de azt vettem észre, hogy a 30-40 korosztálybeli férfiak sokkal intenzívebben érdeklődnek irántam. Más is így tapasztalja?

Figyelt kérdés
Mintha a saját korosztályomban szinte teljesen hidegen hagynám a férfiakat, ellenben az idősebbek szinte ajtósul rontanak be a házba és magabiztosan udvarolnak. Pedig inkább velem egyidős párt tudnék magam mellé elképzelni (18-25).
2015. okt. 23. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Azok még tapasztalatlanabbak és nem mernek ugy ismerkedni, ha valamelyik tetszik kezdj el vele beszélgetni, kicsit bátoritsad.. A 30-40 éves korosztály már simán odamegy és udvarol, bennük már nincs annyi félszegség, de viszont szerintem az idősebb korosztály sokszor inkább kalandot keres.
2015. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen egyetértek az elsővel, és kíváncsi vagyok, hogy aki lepontozta, az mit mond akkor erre.
2015. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
En orultem mindig is mikor az idosebbek erdeklodtek irantam. Ha egyejszakas ha tobb akk is orultem mert nekem is ok az idealom :)
2015. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Én is azt tanácsolom, hogy próbálj meg kicsit aktívabban keresni a saját korosztályodban! Az biztos, hogy kevesebb önbizalmuk van, mint az idősebbeknek, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy ne érdekelnéd őket. A 30-40-es korosztálybeli férfiakkal azért vigyázz, akárhogy is beszélnek veled (általában manipulatívan), gondolj arra, hogy ők valószínűleg nem vesznek olyan komolyan, mint amennyire te őket. Persze biztos van kivétel, de lássuk be, azért az elég ritka.
2015. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Talán nem vagy olyan bomba, hogy a húszévesek körültáncoljanak. Egy harmincas vagy egy negyvenes férfinak viszont egy átlagos húszéves nő bejövős.
2015. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, átlagosnak mondanám magam, bár kérdés, hogy kinek mit jelent a szép. Az biztos, hogy nem vagyok az a tipikus feltűnő lány, aki minden második férfi figyelmét élvezi.
2015. okt. 23. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Határozottan!! 23/N
2015. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!