Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet,h az a pasi akibe szerelmes vagyok (és ezt tudja is) részegen mindenkire rá van kattanva. Ennyire szexhiánya lenne?

Figyelt kérdés
Ráadásul a volt barátnője is ott volt a buliban(2 hónapja szakítottak 3 év után)és amikor nem sikerült egy csajt becserkésznie akkor inkább felhívta az exét,ő pedig már otthon volt és ki is ment hozzá,de állítólag csak beszélgettek,de mi beszélgetni valójuk lehet?Valószínűleg a csaj visszautasította(annak ellenére h a pasi szakított vele és sztem még szereti a csaj őt)De szerintetek csak a szex miatt,vagy még érez iránta vmit?Vagy én miért nem vagyok neki jó?Pedig tetszettem neki,csak azt mondta h nem egyszerű ez a dolog neki...még ki akarja élni magát?Úgy hogy mindenkivel lefekszik?Vagy mi?És mit csináljak szerintetek?Hogy viselkedjek vele?Rosszban nem akarok vele lenni...
2008. jún. 9. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leírás alapján egy részeges farka után menő tahó. Hagyd a fenébe.
2008. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb pasi, ha még sem tudja mit akar. Ha akarsz tőle vmit hagyj neki időt. 3-4 hónap és lehet meggondolja magát. Am mivan, ha tényleg elutasította a csajszi? Miért vesztek össze? Valószínűleg jogos volt.
2008. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet h visszautasította.A pasi szakított vele,mert már nem szerette,meg elege volt az állandó féltékenységekből meg hisztiből,nem illettek össze.Bár a féltékenységnek volt oka...
2008. jún. 9. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:
biztos vagy benne, h nem volt ott szex? mert én nem lennék ebben olyan biztos..sztem felejtsd ela csávót...nem beszül téged
2008. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ohhbazzeazért ez fájdalmas, hogy ennyi kretén ember van. Szerinted valaha szeretni fog? Szerinted kell neked az hogy egy olyan paraszt aki kb leszar mindenkit csak a szex érdekli évekig sz
2008. jún. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szivasson és elqrja az emberekbe és az életbe vetett hitedet? Szerintem inkább tépd ki a méhedet, mert ilyen hozzállással max elmebetegséget fogsz az utókorra hagyni;)
2008. jún. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló köszönöm szépen,már én is gondolkodtam rajta...;) De egyébként rendes csávó,nem volt ilyen,csak most hogy ki akarja élvezni az életet,mert ugye 3 évig nem volt lehetősége,előtte meg nem volt senkije.Ennek ellenére nem értem,de tényleg jobban teszem,ha elfelejtem,bár nehéz lesz,mert egy a baráti körünk.Rosszban meg nem akarok vele lenni.
2008. jún. 10. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
figyelj, biztos kielvezi az eletet egy 3 eves kapcsolat utan, e ste is ebbe az elvezetbe artozol neki. Azt egy kapcsolatban h komolyat akarsz az elejen kell megbeszelni, es igenis tarts ki a szavad mellett,mertha nem mindig egy elnyomott csaj leszel, akinek a velemenyet semmibe fogjak venni. En 2 ev utan most akarok szakitani a baratommal, mert mindig a szulei iranyitottak ot, es soha nem allt a sajat labara h a sajat kezebe FELELOSEN vegye a jovojet.es en eddig turtem. na ki a velemnyeddel, ez neked nem felel meg, kapj valakit akinek pont az kell mint neked, es legy boldog...nehez..elo mpelda vagyok en, ha nem igy lennek, lehet nem is biztatnalak, de inkabb hagyd minthogy soha ne tiszteljen,s elronts par evet az eletedbol.
2008. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!