Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ha egy szűz pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha egy szűz pasi ennyire rá van kattanva a szexre?

Figyelt kérdés

17éves vagyok, a volt pasimmal fél éve szakítottam akivel elég aktív szexuáls életet éltünk.

A mostani barátomról(18éves) tudtam hogy szűz mikor össze jöttünk. Igaz ezt a témát soha nem feszegettük mert látom rajta hogy ez neki kellemtlen (szégyenli, mert ennek ellnére nagyonjól néz ki és elég magabiztos is. Sok ismerőse nem is gondolja ezt róla.).

Nagyon jól megértjük egymást és iszonyat szerelmesek vagyunk egymásba. Sokszor belefeledkezünk és már majdnem megtesszük (vagy 2-hónapja folyamatosan), mikor én egy kicsit eltaszítom magamtól és inkább orálisan elégítem ki.

De neki nem elég egyszer, utána mégjobban kíván engem.

Megpróbálok neki ellen álni de csak attól félek hogy ha meglennék neki akkor rövid idő mulva elhagyna.

Csak arra kellenék neki hogy elvegyem, és kész.


2009. júl. 4. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

nhát 18 évesen érdekesen mutatod ki hogy félsz, ikor folyamatosan le.szopod, már bocsika, de szted ez hogy veszi ki magát? ő arra gondol hogy félsz? vagy miért hinné hogy te egy tisztességes lány vagy mikor ilyen könnyen megteszed ezt neki, és már 17 évesen aktív nemi életet éltél. Lehet hogy belüle egy normális csaj vagy csak baromira nem jó úton vagy és nem jól adod magad. amúgy szerintem lehet hogy csak arra kellenél neki, erre én nagyobb esélyt látok, amit fent részleteztem, amiatt.

27/L

2009. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

A nemi vágy nem függ a szüzességtől. Egy 18 éves pasinál teljesen normális, hogy állandóan rá van kattanva.


A félelmed valószínűleg alaptalan, nem hinném, hogy elhagy csak azért mert lefekszel vele, de ha te nem kívánod még, akkor nem kell sietni.


De miért is nem engeded? Valami baj van, vagy úgy gondolod, hogy 2 hónap ismeretség nem elég ehhez?

2009. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban szerelmesek vagytok egymásba,akkor miért ne?:) Én is sokat paráztam emiatt,de a legtöbb esetben alaptalan volt,szóval sok sikert!
2009. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem, nem tudom....... azért 2hét után már ezt akarta és azóta folyamatosan amikor tehetjük.

Sőtt olyankor is amikor nem is igazán tehetnénk, bev.központba, moziba, parkoló házba, a leg extrémebb helyeken szeretne rám mozdulni.

2009. júl. 4. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:
nem extrémebb hanem mindenhol rád mozdulna. Mi ebben a meglepő neked a leírtak alapján?
2009. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyire eltérnek egymástól generáciok! :)

Az orális szex ennyivel kisebb dolog lenne?

Szerintem nem. Ha azt megteszed, akár le is fekhetsz vele.

Ha több hónap együttjárás után elhagy utána, akkor hiába húzod a dolgot még pár hétig, akkor is el fog hagyni. Ha meg szeret, akkor mégjobban magadhoz kötöd vele.

2009. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak alányoknak ekkora szám hogy végre megdugják, egy pasi aztán igazán leszarja hogy 'elveszik' tőle, ami egy hülyeség is, mit vennél el tüle ő dug meg...már bocsi
2009. júl. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*tőle
2009. júl. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!