Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem meg a képeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg a képeket?

Figyelt kérdés

Körülbelul júniusban, Balatonfüreden megismertem jelenlegi páromat :) es akkor reggel a molon szamunkra teljesen idegen kínai emberkék készitettek rolunk egy csomó fènyképet!

Akkor viccesnek tartottuk, de utolag rajottem, hogy a kapcsolatunk elso kepei azok!

Hogyan tudom megszerezni??

Barmilyen otlet??

Köszönettel,

22 D&B



2015. okt. 24. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Lel
2015. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tessék?
2015. okt. 24. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:

dobd ki facebookra, hogy osszák meg, hogy ti keresitek azokat a kínai figurákat a képekről... és most mutatok valamit, hogy ne add fel! mert nincs lehetetlen


[link]


ha sok segítőkész ember lesz, előbb vagy utóbb meglesznek azok a képek ha még nem törölték le! csak célszerű konkrétumokat írni a felhívásba, amikből szerintetek emlékeznének rá

2015. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+ ban, hogy alátámasszam, az elemi stat tanáromat 3 ismerős válaszotta el Osama Bin Ladentől!
2015. okt. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kinaiembelt nehész megtálálni, leni szok-szok haszonló piciember, szőt lehet te tévedni és nem isz kínái leni hánem koleái vád vietnámi vád málájziái. Lehet mál házámeni nagy völös kínába, képeket SZKP főtitkál elkobozni, te aszt töbé nem látni, kínái börtönbe kelülni, kápitáliszták fotozászáélt.
2015. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó.. fszkalap :D de jót nevettem
2015. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hahaha :)

Mi is gondolkodtunk a facebookon, de valahogy nem tudom hogy az mennyire valna be! Es hogy pontosan mit irjak ki hogy konkret legyen

2015. okt. 24. 10:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg sajna nem jurottunk egyrol a kettore. Valjinek jo tipp?
2016. ápr. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!