Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ez? Nőnek bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez? Nőnek bejövök találkozgatunk stb, erre meg mással posztolgat képeket! Most mi van akkor? Nem értem!

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A nők mindig több vasat tartanak a tűzbe.
2015. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor meg minek sírnak, hogy csak a pasik átverik meg alázzák őket? hm? Amikor meg van egy fiú akinek tényleg szívből jönnek a szándékai, az ellen meg ilyeneket csinálnak. Mert a falú bikája kell aki megb..... mindenkit
2015. szept. 28. 17:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem minden nő ilyen, én sem csinálnék ilyet soha. De van, akinek több pasira van szüksége. De egyébként mi van, ha ő csak barátkozik veled?
2015. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ha barátnak tart csak akkor mondja meg én azon nem sértődök meg. Én szeretem az őszinteséget. Más ne!!!!!
2015. szept. 28. 18:01
 5/14 anonim ***** válasza:
És miért ne posztolgathatna mással is képeket? Honnan tudod, hogy nem csak haverok?
2015. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyértelmű persze :) Én meg Szűz Mária vagyok muszlim változatban :)
2015. szept. 28. 18:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha viszonylag jól néz ki a srác, akkor valószínűleg nemcsak havernak tartja a csaj. Te viszont lehet, hogy barátzónában vagy, attól, hogy nem mondja.
2015. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak mert te esetleg nem hiszel a férfi-nő barátságban, már a csaj sem hihet, és nem lehet pasi haverja, barátja? Nem érzed hogy ez szánalmas? Nehogy már te szabd meg kivel csinálhat közös képet és kivel nem. Ha kezdeni is akar veled, de ilyen hisztiket levágsz neki, hamar el fog menni tőled a kedve. Meg is érteném.
2015. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem csomó, sőt, csak fiú barátom van, akikkel szoktam közös képet posztolni... mi ezzel a gond? :D
2015. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy kell már elmondanom valamit 1 embernek. Szépen magyarul mondtam neki meg! Hát nem hiszem el, hogy ennyi tisztelet és tolerancia nincs egymás iránt az emberekben. És akkor még csodálkoznak a nők, hogy a férfiak mekkora szemetek meg stb! Pont az ilyenek miatt lesznek a férfiak szemetek
2015. szept. 28. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!