Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éreztétek már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek már valaki iránt, hogy bármikor meghalnátok érte?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, de azt igen, hogy bármeddig tudnék vele élni.


Nem vagyok az a halós fajta. Lehet, hogy ha gyerekem lesz, akkor őérte képes lennék arra is, de lehet, hogy az életösztön akkor is erősebb lenne. Remélem, nem kell majd kipróbálnom.

2015. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Pártért bármikor büszkén!!!
2015. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én meghalnék azért akiket szeretek..
2015. okt. 24. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, ez nekik jó-e.

Kérdés, hogy ha valóban ott lenne a helyzet, mit csinálnál. Nem tudhatod.

Szóval szépek a nagy szavak, de gyakran néhány apró figyelmességgel, amit biztosan Te is elmulasztasz néha, többre mennyek a szeretteink.

2015. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meghalni én se szerettem volna, de kb. rajongtam egy csajért
2015. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés.

Ha az lenne a választás, hogy vagy ő hal meg, vagy én, valamelyikünknek rossz, mert ha én halok meg, neki lesz nagyon rossz, főleg ha szülőkről, vagy a szerelmemről van szó. De ha ő hal meg, az meg nekem nagyon rossz.

De fogalmam sincsen. Azért bennünk is van életösztön.

2016. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!