Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg egy szemét k**va lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy szemét k**va lennék?

Figyelt kérdés

Egy kérdés kapcsán elkezdtünk itt gyakorin beszélgetni egy sráccal, egész normális volt, mígnem előjött azzal, hogy személyesen is szeretne találkozni. Én mondtam, hogy most különböző okok miatt sem szeretnék ismerkedni (neki elmagyaráztam, hogy most miért nem), és azt mondta, hogy semmi baj, de ugye azért még a beszélgetést folytatjuk, sőt képet is küldött magáról, pedig én mondtam, hogy felesleges, mert nem akarok most semmi többet. És mikor már harmadjára írtam ezt le neki, talán mintha fölfogta volna, és elhordott minden k**vának, hogy biztos azért nem kell nekem, mert nincs kigyúrva, meg nincs menő autója, hogy én is olyan vagyok, mint a többi r**anc, stb. Aztán meg jött az önsajnáltatás, hogy ő soha senkinek nem fog kelleni, csakmert ronda, és vékony, és azt sem tudja minek él, stb. Na és itt lett elegem, és letiltottam.

Na, szerintetek tényleg én voltam a bunkó p**csa?? Vagy csak ez a srác volt kicsit zakkant?


2015. okt. 24. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Kicsit zakkant volt szerintem, akinek az agyára ment a magány. Én általában már az első elutasításból megértem, hogy a nem az nemet jelent. Bár más kérdés, hogy akivel rendesen ismerkedtem, és képet cseréltünk eddig mindig elutasított, mert én valóban ronda vagyok, és nem fogok kelleni senkinek, de én ezt már megszoktam. Tudomásul veszem és kész.
2015. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%
Azért picikét benne volt az is, hogy egy ronda lúzer, mi? Csak egy picit. Egy ujjnyit. Egy pufajkaujjnyit.
2015. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja, a lényeget kifelejtettem, hogy szerintem egyáltalán nem volt olyan ronda, mint ahogy azt magáról tartotta. Teljesen átlagos kinézete volt, szóval ha csak ezen múlt volna, akkor simán belemegyek az ismerkedésbe, de mondom más okok miatt, most nem szeretnék kapcsolatot.
2015. okt. 24. 15:44
 4/14 anonim válasza:
3%
Te megbantottad valami beszolassal? Akkor megertenem a sertodeset, de ha nem, akkor agyara ment az elutasitas. Legalabb egy szemelyes talit adhattal volna neki, persze akkor csak, ha nem igy reagalta volna le.
2015. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Egy idióta volt szerencsétlen gyerek, mint ebben a témakörben az állítólag felnőtt férfiak -inkább kisasszonyok - nagy része. Nem kell sajnálni, az ilyentől jobb minél előbb megszabadulni.


24/F

2015. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
"más okok miatt" :D Nem kell ezt szépíteni. Nem ütötte meg a mércét.
2015. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

"szemét k**va lennék" vagy, a Biblia is ezt írja.


Pál apostol tollából, sziasztok. :)

2015. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan már, itt a GYK-n korlátlan számban terem az a teljesen átlagos, magát végtelenül rondának tartó önbizalomhiányos szerencsétlen, aki ha nem gyanakodna állandóan arra, hogy őt minden nő lenézi és nem mantrázná 24/7, hogy nincs esélye párkapcsolatra, mert minden nő felszínes, pénzéhes, csak kigyúrt pasikra gerjedő véglény, hanem kisétálna az életbe és egyszer megpróbálna természetesen viselkedni, akkor simán összejöhetne egy csinos és kedves lánnyal.


Kérdező, te beleakadtál egy ilyen típusú srácba itt, ne vedd magadra!

2015. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Te is tudod hogy emiatt nem vagy qva, miért kell ezt megkérdezni? Ne légy butus.
2015. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Ne foglalkozz vele! Voltam én már szemét k**va azért is, mert egy kérdésre megválaszoltam, hogy mit szeretünk a barátommal, más meg azért hordott el mindenféle szutyoknak, mert megírtam, hogy amikor egyedül voltam, akkor hiányzott valaki, aki ha nincs is velem, de legalább gondolhattam volna rá.

Nem ellened, és nem ellenem irányul a haragjuk, csak nagyon megkeseredettek, frusztráltak, és dühösek önmagukra, meg mindenkire maguk körül, de ebben semmi személyes nincs.

2015. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!