Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fekszenek le a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fekszenek le a nők a kapcsolat során korán a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Most olvastam ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

És az jutott eszembe, hogy csak azért "nem adják magukat könnyen" a nők a kapcsolat elején, mert a másik nehogy azt gondolja, hogy "mindenkinek könnyen adja magát"? Szóval tartós kapcsolat elején próbálják ezt, míg egy nem tartósnál akár egy éjszaka után is elmennek?


2015. okt. 24. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Ez csak színjáték. Ők is kívánják, csak azt hiszik, ez az elvárás. Nem szeretem az álszent nőket!
2015. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Mert csórók és nincs pénzük.
2015. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
mert először ismerjen meg és úgy vigyen az ágyba (20N)
2015. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2,#3 lusták voltatok elolvasni az egészet?
2015. okt. 24. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
#3 vagyok, nincsenek egyéjszakás kapcsolataim, és senkivel nem feküdnék le pl 2 hét után még, akármekkora is a vonzalom
2015. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként beismerem, hogy szeretem a szexet és ha előttem van egy férfi, akivel csak úgy szikrázik a levegő közöttünk, akkor marha nehéz ellenállni. Ennek ellenére nem bújok ágyba bárkivel, hiszen számomra a szex több mint holmi időtöltés, szórakozás. Ahhoz, hogy igazán élvezzem éreznem kell a másik iránt, bele kell tennem a lelkem és éreznem kell, hogy ő is beleteszi a lelkét, nem csak "használ". Ez nem gondolom hogy menne az első randik során és igen, én is hoztam rossz döntést és mentem bele testi kapcsolatba túl korán, aminek az lett a vége, hogy hihetetlen önostorozással és rossz érzéssel aludtam el, mert éreztem, hogy ez még korai volt. Ez egy olyan bensőséges dolog egy nő számára szerintem, amivel igenis kiadja magát és ha túl korán teszi ezt meg, akkor sebezhetővé válik. Szerintem igen nagy százalékunk tart attól, hogy ezzel a sebezhetőségével visszaélnek, így inkább nem megy bele semmibe túl korán.
2015. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
TL;DR. Minden a pénz körül forog.
2015. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer mentem bele egy alkalmas szex kapcsolatba egy férfival, de igazából őt is már ismertem előtte. Azt nem mondom, hogy megbántam mert akkor már évek óta tengődtem szex nélkül, de sosem tennék ilyet többé. Hiába vonz, kell az a plusz hogy jobban megismerjük egymást, előttem itt valaki nagyon szépen leírta.
2015. okt. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!