Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki? (bővebben lenn)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? (bővebben lenn) 12/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban akivel szoktunk msnezni. A "tetszési sorrendjében" csak a 2. vagyok.A barátnőmnek is elmondta ezt a sorrendet, de az a sorrend más, mert elkezdtem tippelni és először azt tippeltem amit a fiú mondott nekem. De erre a barátnőm azt mondta, hogy nem ez az. Most akkor a fiú szégyellős és nem meri nekem bevallani, hogy én vagyok az 1.?
2010. márc. 17. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Könyörgöm, inkább babázz!!!;(
2010. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
omg..
2010. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tetszési sorrend.uramisten.ez nálunk oviban volt szokás-.-"
2010. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tetszel Neki, de ezt nem a "tetszési sorrend"ből fogod tudni megállapítani, hanem a jelekből amelyeket Feléd küld. :)

Figyelgesd csak!

2010. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
xD ez nálunk 1.-ben 2.-ban még úgy elment.. mindenki írt "tetszési sorrendet"... Eléggé gyerekes dolog ez. Nah de hogy a kérdésedre válaszoljak.. Eléggé zavarosan írtad le, de FOGALMAMSINCS :D nem tudjuk ezt így megálapítani...
2010. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mindenkinek azt mondja ő a második. Így lettél a barátnődnél az első. Teljesen nyilvánvaló, hogy iszapbirkózást szeretne szítani kettőtök közt, hogy megharcoljatok érte mint leendő amazonok.
2010. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!