Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos kinézetű sztár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos kinézetű sztár futballistáknak miért vannak szupermodell kinézetű barátnőik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. okt. 26. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Mert penz
2015. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
De azert latom a google kereses nem nagyon megyxd
2015. okt. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
A pénz, hírnév, és a mindezekkel együtt járó önbizalom és határozott fellépés tuti segít. De még akár az is lehet, hogy kedves és törődő pasi. A mindennapokban is látok ilyen párokat, nem követem a focit, tehát nem tudom megmondani, hogy mindegyikük sportoló-e vagy sem, de a metrón, villamoson, buszon elég gyakran látok hasonló kaliberű párokat. Szóval szerintem ez nem törvényszerű, hogy csak sztár futballistáknak vannak jó női.
2015. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2: Mi nem megy? Azt és úgy linkeltem be, ahogy akartam és terveztem. A keresésben és a képnél is. A képnél az oldal felkeresésére kell kattintani, hogy lásd rendesen a képet.


3: "A pénz, hírnév, és a mindezekkel együtt járó önbizalom és határozott fellépés tuti segít."

Eddig szerintem tökéletes volt a válaszod, aztán kicsit maszatolni kezdted a valóságot. Schweinsteigernek mondjuk hentesként vagy asztalosként nem lenne ilyen szép nője.

2015. okt. 26. 09:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok pénz, hírnév, szereplés, csillogás, na meg ez egy státuszt, futballistafeleségnek lenni. Lásd Victoria Beckham. Ugyan melyik nő ne lenne arra büszke, h egy ismert sztárral kavart (még ha nem mis volt semmi komoly, még ha nem is néz ki olyan jól az a sztár) Szóval egy trófea. Emlékezzetek csak zimány lindára, mikor Jude Lawval kavart egy szórakozóhelyen. Vajon miért tette?A pasi olyan részeg volt, azt se tudta, merre van előre, szóval a jó szex itt kizárt volt.
2015. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A nők ideált hajszolnak. A társadalom felfuttat valamit (pl. foci), amit olyan rohadtul menő imádni. Rengeteg pénz van benne, csillogás, hírnév, és ez vonzza őket.


Egy példa: ha a társadalomban a tanítás vagy az életmentés lenne a népszerű, akkor a tanárokért és a mentősökért, orvosokért vagy tűzoltókért lenne oda mindenki.

2015. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezek atlagos nok. Nincs kimagasloan jo alakjuk. Ezek a nok csak nincsenek elhizva. Illetve szep arca csak 1-nek volt kozuluk, de az is vakolva szep csak.
2015. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
59%
Villognak a barátnőknek, haveroknak, rokonoknak, hogy futballsztár a párjuk. Tök mindegy, milyen személyiségűek ezek a férfiak, hírnév, csillogás, habzsi-dőzsi stb. Hát melyik nőnek nem tetszene ez az aranyélet? Rohadt gold diggerek!
2015. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Ezek átlagos nők, csak nagyon sok rajtuk a smink. Egyébként általánosságban elmondható ez a modellekre. A legtöbbjük iszonyat rusnya, de kicicomázzák az arcukat ilyen "menő" lotyósra, szóval beláthatod, hogy a díszphasz focistáknak egy ugyanolyan dísz műnő jut.
2015. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is teljesen megszállottan gyűlölöm már ezeket a rohadt szemeteket!!!
2015. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!