Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy "átlagos" 22 éves ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "átlagos" 22 éves ezek alapján nagyon le van maradva igaz?

Figyelt kérdés

Én 22 éves srác vagyok. Eddig egy párkapcsolatom volt, ami rosszul működött, szinte csak kínlódtam benne, a szerelem miatt nem láttam ezt, de most már tisztábban látok.

Sosem voltam nagy bulis, barátaim száma is viszonylag kevés, ezen próbálok most változtatni. De ami a párkapcsolatot illeti. Szexuális téren is szinte 0 a tapasztalatom mert szex nem igen volt.

Ezt lehetne tolerálni?


2015. okt. 9. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem is kell ahhoz sok barátod legyen, nem kell bulizós legyél hogy a nőknél sikeres legyél.

2 méter magas, hosszúkás szőke hajú, jóképűnek mondott, sportos srác vagyok. Bulizni sosem jártam. Van kb 5-6 barátom még a gimiből, akikkel tartom a kapcsolatot heti szinten (telefon, skype, személyes), de már velük sem találkozom. Itt az új egyetemvárosban, ahol lakom, alig vannak haverok, ismerősök is.


Ennek ellenére eddig 12 lánnyal voltam az életemben, akikből 3 tartós (min. fél éves) kapcsolatom volt. Csókolózni is kb vagy 25-30 lánnyal csókolóztam az előzőeket is beleértve.


Ráadásul csak 18 évesen vesztettem el a szüzességem. Amikre te most jöttél rá 22 évesen, én azokra kezdtem (még nagyobb mértékben) 18 évesen kb. Szóval nem kell társaság közepe hatalmas jó arcnak lenned, jó dumás királycsávónak lenned ahhoz, hogy sok lánynak tetssz.

2015. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Semmivel nem vagy lemaradva, csak te érzed így, meg a divat ezt diktálja beléd... Valójában meg nem múlik ezen semmi, van olyan haverom, aki 28 évesen jött össze az első csajával és vele is vesztette el a szüzess3gét, ettől még semmivel sem kevesebb mint bárki más...
2015. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Én 23 évesen vesztettem el, párom fél évvel fiatalabb volt akkoriban. 14 éve ismertem őt, osztálytársam volt. :)
2015. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Én 21 évesen szexeltem először, az első normális kapcsolatom 23 évesen kezdődött. Az viszont olyan jól alakult, hogy most, 28 éves koromban már kéthónapos kislányom alszik mellettem, az első igazi barátnőm pedig egy éve a feleségem, és nagyon boldog vagyok.


Sok osztálytársam nem tudott még megállapodni, pedig 15-16 évesen már kapcsolataik voltak. Akkor én is úgy éreztem, hogy úristen, de le vagyok maradva, de lám, most meg én tartok előrébb ezen a téren.


Ne másokhoz hasonlítgasd magad. Nem vagy még lekésve semmiről, ezért ne is ugorj bele egy kényszerű kapcsolatba az első lánnyal, aki szembejön. Ismerkedj persze, de ne görcsösen. Hidd el, meglesz az eredménye.


Bulizni sem kell elkezdeni, más helyeken is lehet ismerkedni. Pl. eljársz sportolni, önkénteskedsz valahol, nyelviskolába vagy más tanfolyamra iratkozol, koncertekre jársz...

Sok lehetőség van, és ha csak 1-2 új embert jobban megismersz, akkor ők is bemutathatnak újabb és újabb embereknek, tágulhat az ismeretségi köröd.


29/F

2015. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmiről sem késtél le az égvilágon.Nem kell kapkodni,aminek jönnie kell,az jönni fog.Persze ehhez az is kell,hogy te eljárj társaságba,és itt nem feltétlenül diszkókra gondolok.Mondjuk sportolni,vagy egyéb közösségbe,ismerkedj,légy nyitott az újra.
2015. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

először 21 évesen csókolóztam, 23 évesen dugtam, 25-29 éves korom között rengeteget dugtam, mégis azt kell mondjam, 30 évesen szeretkeztem életemben először és én onnan számítom a szüzességem elvesztését is :)

33/f

2015. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!