Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, (lányok is) csak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, (lányok is) csak szerintem gáz, ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Manapság nemhogy nem hagyják a fiúkat udvarolni, de még akkor is "leszólítják" a srácot, ha neki meg se fordulna a fejében odamenni az adott csajhoz. Teljesen eltűnik a féri és női szerepkör. Ez csak szerintem gáz?
2010. márc. 17. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja. AZ az emancipunciság egyik következménye.
2010. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is gaz,nekem sosem kellene egy olyan no aki engem szollit le,talan egy ejszakara,azok az en szememben krvanak vannak minositve,ma engem szollit meg holnap mast,mikor mejik jon be neki,es amugy is en szeretek harcolni egy noert,nekem az kell amelyiket nehezen tudom megkapni,mert o er valamit,a tobbirol ne is beszelyunk


21/f

2010. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem szerelmes levéllel harcolsz meg egy nőért mert akkor nem az, hogy nehezen kapnad meg, hanem soha. Helyesírás.
2010. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húú, mikor milyenem van.

ha hosszútávra keresek csajt, akkor az ilyennel nem foglalkoznék, mert nem tudom megbecsülni.

Viszont ha vmi futókalandra vágyom, akkor vevő vagyok az ilyenekre. Elég sokat tapasztaltam már.

Amúgy gáz, mert az ilyen pasikat, akiket nem hagyják "vadászni", könnyen impotensek lesznek. És ez igaz :(

2010. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz. Legalább a lány is:

1. Megtudja hogy milyen érzés az elutasítás

2. Olyan párt választ magának, aki neki is tetszik. (Mert hát valljuk be, nagyon sokan "finnyásak")

2010. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!