Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ez jelent valamit, te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ez jelent valamit, te is viselkedsz így?

Figyelt kérdés

Van egy srác, már elég régóta látom, mert évfolyam társak vagyunk, régen tetszett is.Ugyanarra a szakkörre járunk, nemigazán vagyunk köszönő viszonyban, szakkörön persze szoktunk köszönni egymásnak és eddig beszéltünk is pár szót.Barátnőm osztálytársa, múltkor is odajött köszönni barátnőmnek és nekem meg nem.Eléggé kerüli a tekintetem, ha rám néz akkor olyan tekintettel néz, mintha nem kedvelne.Volt hogy figyelt de akkor is azzal a tekintettel nézett rám.Pedig annyira nem ismer hogy megítélhetne. Jelenthet valamit?

L18


2010. márc. 17. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Noss Drágám ez semmit nem jelent, nem akar tőled az égatta világon semmit. Abszolúte de semmi jelet nem ad. Ennyi.
2010. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jelenthet-e vmit? Attól is függ, hogy te hogyan nézel rá. Szerintem (a leírásod alapján) vmi végett nem kedvel, vagy csak simán unszimpatikus vagy neki, de az is lehet, hogy nem gondol rólad se rosszat, se jót, amolyan közönyös. Nem kell vele foglalkozni, vagy ha nagyon idegesít akkor beszélj vele négy szemközt.
2010. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg nem jelent semmit, mert semmit sem akarok tőle.Csak azt nem tudom mi baja velem.
2010. márc. 17. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Ronda vagy. Vagy terhes.
2010. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor beszéltél vele, büdös volt a szád :)
2010. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"semmit sem akarok tőle.Csak azt nem tudom mi baja velem."

Ha nem akarnál tőle semmit azaz közömbös lenne számodra akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést sem.

pl Ha nem akarod, hogy jeles legyél fizikából, mert nem szeretnél fizikusnak tanulni akkor nem idegesít, hogy nem érted a atomfizika alapjait,mert NEM ÉRDEKEL, NEM AKARSZ SEMMIT. Szóval igenis akarsz tőle valamit. Jézus én sem akarok semmit a takarítónénitől így azt sem tudom mikor köszön és mikor nem, mert kit érdekel. Nem hogy még itt kérdéseket tegyek fel róla:D:D

2010. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, magamnak sem akarom beismerni:S.Ha a szívemre hallgatnék tényleg akarnék tőle valamit, de ha az eszemre akkor nem.
2010. márc. 18. 18:25
 8/8 anonim válasza:
Addig ugysem nyugszol meg amig nem tudod a valaszt, mi itt akarmit is irhatunk, a valaszt töle fogd hallani, ugyhogy jobb ha mihamarabb meg is kerdezed, mar ha tenyleg akarod tudni...
2010. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!