Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ez jelent valamit, te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ez jelent valamit, te is viselkedsz így?

Figyelt kérdés

Van egy srác, már elég régóta látom, mert évfolyam társak vagyunk, régen tetszett is.Ugyanarra a szakkörre járunk, nemigazán vagyunk köszönő viszonyban, szakkörön persze szoktunk köszönni egymásnak és eddig beszéltünk is pár szót.Barátnőm osztálytársa, múltkor is odajött köszönni barátnőmnek és nekem meg nem.Eléggé kerüli a tekintetem, ha rám néz akkor olyan tekintettel néz, mintha nem kedvelne.Volt hogy figyelt de akkor is azzal a tekintettel nézett rám.Pedig annyira nem ismer hogy megítélhetne. Jelenthet valamit?

L18


2010. márc. 18. 19:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Elég fura amúgy a srác.Lehet hogy kezd újra tetszeni:S
2010. márc. 18. 19:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Az égatta világon semmit nem jelent
2010. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy szerelmes beléd, de nem akarja bevallani. Nekem is sokszor csináltak így a fiúk, és az esetek 90%-ában kiderült, hogy szerelmesek belém.
2010. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
inkább a 19:50essl értenék egyet :) jelentheti azt is hogy szerelmes beléd, jelentheti azt is hogy valamiért irritálod (anélkül is létezhet ilyen, hogy két ember igazán ismerné egymást), azt is jelentheti hogy sz×rik rád, és még egy csomó dolgot, úgyhogy ebből nagyon ne vonj le semmit :) ha tetszik akkor közeledj hozzá és majd kiderül ;) sok sikert
2010. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még hányszor írod ki ezt a kérdést?
2010. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!