Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezhetem a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezhetem a barátomat hogy hány barátnője volt eddig? Vagy nem illik?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy hány komoly kapcsolata volt eddig, mert az előző kapcsolatába is úgy ment bele hogy nem is volt szerelmes - és egy évet le is húzott a csajjal úgy hogy nuku szerelem a részéről - ne kérdezzétek hogy mit nyert ezzel (gondolom szexet), én a lányt sajnálom (bár hogy ő meg hogy nem vette észre?!).

Én meg nem szeretnék pofára esni vagy beleszeretni és csalódni, szóval szeretném megkérdezni.

De nem tudom hogy ilyet meg szoktak-e tudakolni párkapcsolatban, nem voltam még ilyen helyzetben. :S


2015. okt. 26. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Mekkora számnál fogod otthagyni?


Mindig olyan kérdést tegyél fel, amire akarod hallani a választ! Ha azt mondja, 20, akkor? Ha azt 30?


"Nem szeretnék pofára esni vagy beleszeretni és csalódni"- melyik szám az, ami pofára ejt, és melyik az, ami még belefér, hogy beleszeress?


Nincs értelme a kérdésnek, ha a választ nme tudod értékelni. Ha nem bízol benne, lenézed a korábbi döntéseit és sajnálod az exét, akkor ha kettőt mond, vagy százat, lényegtelen. Semmire nem tartod ezt a pasit, innen virít.

2015. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom! Hány éves vagy? Ha szoktatok beszélgetni, akkor már az egy jó kiindulási alap, hiszen a vitás kérdések rendezésére a kommunikációnál jobbat még nem fedeztek fel. A felnőttek legalábbis így csinálják.
2015. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!