Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most akkor mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akkor mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom.Kb 2 hete összevesztünk.Azt mondta nem akar soha többé nem akar velem beszélni mert már elege van.Mert "bekavartam neki egy csajnál",és a csaj most haragszik rá.Nagyon rondán beszélt velem és a haverjainál is kibeszélt.A komikat is kitörölte amit írtam neki vipen.Pedig eddig nagyon jól megvoltunk.De mégsem törölt le msn ről és nem tiltott le.És tegnap látogatott vipen.Szerintetek akkor most elakar felejteni?Vagy mit akar?

14/L


2010. márc. 17. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Drága te sem vagy több 14 évesnél , mond már meg nekem mit vársz egy tizenéves gyerektől....-
2010. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A srác 20 éves.De természetesen csak barátok vagyunk
2010. márc. 17. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!