Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim/ srácok, legyetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim/ srácok, legyetek olyan kedvesek, adjatok tanácsot! Valaki ráér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég komoly gondban vagyok, bízom benne, hogy tudtok segíteni. Van egy kedves srác, akivel egy ideje randizgtunk, régóta ismerjük egymást, barátsággal indult, de egymásba szerettünk. Kapcsolatban vagyunk, de még nagyon friss, még nem feküdtünk le egymással. Na most jön a baj.


Elmondta, hogy évek óta nem volt nővel, mert az exe megcsalta és teljesen befordult emiatt, nem érdekelte senki. Nagyon sokat beszélgetünk arról, hogy stresszes. Fél, hogy nem tud nekem örömöt okozni majd, mert hamar el fog menni. Egyébként van alapja, ha csak kicsit érzékiebben csókolom vagy simogtom, már akkor látom, hogy könnyen elérném, hogy elélvezzen.

Állandóan azon aggódik, hogy nem tud majd olyan jó lenni, mint az exeim.

Elmondtam neki, hogy imádom, nekem ez nem jelent semmit. Pár alkalom nem baj, majd újra belejön.


Kérdésem!

Ha oda jutunk, hogyan tudnám húzni, tovább bírja és ne érezze kínosnak, hogy túl hamar... ?

Segíteni szeretnék neki, hogyan tudok?


Köszi!


2015. okt. 27. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elején úgyis hamar elsül aztán csináljátok minél többet és gyakoroljatok, hogy minél tovább bírja majd.
2015. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet rossz gondolat (nőként ), de arra gondolatam, hogy eleinte csak játszunk egymással. Orálisan elégítjük ki egymást és amikor pár alkalom után megszokta a közelségem, az érintésem, akkor tovább megyünk.
2015. okt. 27. 08:35
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Uramatyám. Veszel 1 üveg bort és az mindent megold. Ha nem 2-őt. Az életet élni kell és nem magyarázni...
2015. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Élni kell igen. De tudod nekem mindegy a társam milyen élménnyel gazdagodik. Neki problémája van ezen téren. Én azt akarom, hogy ne az legyen a vége, hogy kellemetlül érzi magát. Örülj, hogy nincs ilyen gondod! Nem lehet könnyű neki. Nagyon nehezen tudta nekem elmondani.
2015. okt. 27. 08:41
 5/13 anonim ***** válasza:

ezt főleg neki kell bírnia nem neked...azért nem csinálhatod rosszul, hogy tovább bírja...


én pl 30-60 percig is bírom, amikor magamnak csinálom akkor is 20-30 perc...

én pl másra szoktam gondolni, lassítok, pózváltás is segít (főleg ugye a megállás miatt)...

mondjuk én első alkalomnál sem mentem el gyorsan, sőt először el sem mentem, mert fáradt voltam...

amit mások szoktak még alkalmazni, hogy először orálisan kielégíti a nő a férfit és utána a második menetet sokkal jobban bírja...


22F

2015. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért is írtam. Eddigi tapasztalataim alapján az orális szex talán segít valamennyit.

2015. okt. 27. 08:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz dió. Szereted ha elélvez a partnered? Látod az élvezetet, esetleg a fizikai eredményt? Mondjuk szereted lenyelni, a testedre kenni, vagy bármi ilyesmi dolog? Akkor ezt mutasd ki.

Mert szerintem az lenne a jó megoldás, ha nem egyből mindent akarnátok, elégítsétek ki egymást sokszor kézzel, szájjal. Akár többször is egymás után, ne csinálj belőle ügyet, hogy elélvezett, folytassátok az együttlétet. Ne érezze azt, hogy nem tud kielégíteni, te se állj le az leső orgazmus után. Majd megszokja, hogy ha elmegy nincs gond, mert nincs vége az együttlétnek.


Legalábbis ez nálam segített.


Ja és mivel félénk, és izgul ezért nyugodtan kezdeményezz amikor csak akarsz és érzed, hogy elbizonytalanodott. Ettől persze még gyorsabb lesz valószínű, de feloldja a feszültséget és később előnyös lesz.

2015. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Tudom hogy fontos a megértés de nem a te feladatod végiglelkizni ezt. Ha érte valami negatív akkor neki kell túllépni ezen és nem férfiatlanul nyávogni hogy jaj mi lesz. Minél jobban rákészültök és csak megbeszélitek annál rosszabb lesz. Ezért mondtam hogy 1 üveg bor, lazulás és jöjjön aminek jönni kell.
2015. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Akkor úgy látom, jól gondoltam. Én nem fújom fel, ő ideges rettenetesen. De mindig sikerül megnyugtatnom, hogy senmi baj. Szeretlek, nem számít... majd összeszokunk.
2015. okt. 27. 08:50
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván így van. Csak nem akarom, hogy felesgesen tuningolja magát idegileg. Én nagyon türelmes és megértő vagyok. :)
2015. okt. 27. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!