Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim/ srácok, legyetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim/ srácok, legyetek olyan kedvesek, adjatok tanácsot! Valaki ráér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég komoly gondban vagyok, bízom benne, hogy tudtok segíteni. Van egy kedves srác, akivel egy ideje randizgtunk, régóta ismerjük egymást, barátsággal indult, de egymásba szerettünk. Kapcsolatban vagyunk, de még nagyon friss, még nem feküdtünk le egymással. Na most jön a baj.


Elmondta, hogy évek óta nem volt nővel, mert az exe megcsalta és teljesen befordult emiatt, nem érdekelte senki. Nagyon sokat beszélgetünk arról, hogy stresszes. Fél, hogy nem tud nekem örömöt okozni majd, mert hamar el fog menni. Egyébként van alapja, ha csak kicsit érzékiebben csókolom vagy simogtom, már akkor látom, hogy könnyen elérném, hogy elélvezzen.

Állandóan azon aggódik, hogy nem tud majd olyan jó lenni, mint az exeim.

Elmondtam neki, hogy imádom, nekem ez nem jelent semmit. Pár alkalom nem baj, majd újra belejön.


Kérdésem!

Ha oda jutunk, hogyan tudnám húzni, tovább bírja és ne érezze kínosnak, hogy túl hamar... ?

Segíteni szeretnék neki, hogyan tudok?


Köszi!


2015. okt. 27. 08:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi önbizalma. Én azt javaslom, maszturbáljon az együttlét előtt, ettől függetlenül simán lehet, hogy hamar el fog menni így is, de ez természetes is, ha évek óta nem volt szexuális kapcsolata.
2015. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, először elégítsen ő ki téged kézzel vagy nyelvvel, utána már mindketten fogtok neki örülni, ha gyorsan elmegy :)
2015. okt. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szoríts rá a farka tovere, amikor pumpal teged. Ha elszoritod neki a tovet, nem erzi majd intenziven a huvelyedet. Plusz lidocainos gumit is huzzon, amivel kevésbe erez teged. Rako Long Love a neve.
2015. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!