Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya srácként van egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya srácként van egyáltalán értelme csajozni, flörtölni, próbálkozni lányoknál?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre nem sok értelme van..undorodnak tőlem a lányok..rájuk nézek és elkapják a fejüket...volt olyan hogy úgy nézett rá egy lány mint valami nyomorékra...


Van így értelme közeledni a nőkhöz?


Akit érdekel milyen egy keményvonalas csúnya srác, küldhetek képet!


2015. okt. 27. 16:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

A kommentjeid alapján engem is kíváncsivá tettél. Jöhet a pikcsör.


N25

2015. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%
Korábbi hölgy válaszadóval pasiként teljesen egyetértek. Nem a genetika hiányzik, hanem az igényesség meg a stílus. Olyan, mint egy nagyra nőtt kisgyerek (öltözködés, hajzat, magas testzsír, amelyek mindegyikén lehet változtatni).
2015. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

az öltözködésen teljesen ki vagyok akadva.


tehát aki nem divatmagazinból lép ki ruhát tekintve, az igénytelen?


Mi az igénytelen a farmer póló kombón?

2015. okt. 27. 17:57
 14/30 anonim ***** válasza:
A kérdező kommentjei alapján joggal merül fel bennem a kérdés, hogy vajon csak egy trollal állunk -e szemben. Nem láttam a képedet, de a hozzáállásod eléggé elszomorító. Én kimondottan jóképűnek számítok, átlagos testalkattal, és mégsincs túl sok szerencsém a nőknél, viszont olyan ocsmány férgeket szoktam látni jobbnál jobb csajokkal, hogy hihetetlen. Szóval az egész fejben dől el, kisugárzás, önmagad elfogadása, és önbizalom a kulcs. De ezek nem jönnek maguktól, úgyhogy kapd össze magad, de legalább hallgasd meg a segítő szándékú véleményeket. Ellenkező esetben ne traktálj minket a rinyálásoddal. 27/F
2015. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
28%
Van, ha gazdag vagy. Egyébként nincs. Minden lánynak csak a külső számít, a kisugárzás meg hasonló dumákat szerintem ők maguk se hiszik el. Az előnytelen külsődet csak pénzzel tudod kompenzálni, minél rondább vagy, annál többel.
2015. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%

"az öltözködésen teljesen ki vagyok akadva.


tehát aki nem divatmagazinból lép ki ruhát tekintve, az igénytelen? "


Priviben is leírtam, leírom itt is: a ruhád nem egy stílusos, komoly, érett férfiről árulkodik. Póló és póló, farmer és farmer között is van különbség.

2015. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Gondolom a cipőm is katasztrófa.


Valóban nem tetszik nekem se különsebbem csakhogy!


53as lábra hogy veszel cipőt? Választék sincs!


Farmert is nehéz vásárolnom általában nem hogy cipőt!


Nevetséges ez az egész...


most döbbentem rá mennyire felszínes a világunk.

2015. okt. 27. 18:09
 18/30 anonim ***** válasza:
79%
Akkor bizonyítsd be, mennyire nem vagy felszínes, és keressél egy hasonlóan tré külsejű nőt. Én befejeztem, mert láthatóan csak kifogásokat akarsz keresni, de változni, azt nem.
2015. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

te bmeleg fiúkat linkeltél nekem privátban, 60 kilós meleg beütésű srácokat.


bocs én nem fogok úgy öltözködni mint egy meleg...


Én úgy öltözködöm ahogy nekem jól esik.


Az meg nevetséges hogy szerintetek egy sima póló meg egy farmer az igénytelen. Mégis mitől igénytelen?


Ha jellegtelen máris igénytelen lesz?

2015. okt. 27. 18:19
 20/30 anonim ***** válasza:
80%
Azok a "meleg" fiúk valamiért mégis több nővel lehettek, mint te :D De hát mit tudok én, bizonyára magam is meleg vagyok, mert nem úgy öltözöm, mint egy másodikos kisgyerek.
2015. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!