Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert hiszi azt sok pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszi azt sok pasi, hogy ha megvesz maganak egy BMW-t, akkor imadni fogjak ot a csajok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 20:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%

soha nem érdelelt pedig lehetett volna olyan barátom akinek BMWje van.

mégis olyat vàlasztottam aki Audival jár.

na és komolyra fordítva a szót ,még szeretem is.

2015. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
69%
Mi baj van a BMW-vel, én nem vagyok ilyen válogatós, én akinek Audija van azzal is járok.
2015. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Nekem '96-os Honda Accordom van. Az jo?xdd
2015. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
40%
Komoly az ügy. Ha a GYK-s csajoknak nem dívik a BMW, akkor jöhet a Merga és a négykarikás... És akkor ugyebár hőbörögnek, ha a három német autógyártó van a képükbe verdesve.
2015. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
75%
Mert nekik a felszínes libák is megfelelnek, sőt, sokan őket tartják jó nőnek. Nekik tényleg számít a kocsi. Én le nem állnék olyan nővel, akinél a kocsi ennyit nyom a latban.
2015. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
13- Honda Accord a kedvencem
2015. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
40%

Akármi is az igazság, én azt látom, hogy ha van egy jó kocsija valakinek, hirtelen puncimágnes változik belőle. Erre csinált is egy kísérletet egy ismerősöm. Tök átlagos ember, kocsija nincs, de bérelt egy teljes napra 8000 HUF-ért egy full extrás BMW-t. Érdekes, nem csak a plázapuncik rajongták körbe, amikor bement egy buliba, és kidobta a pultra a slusszkulcsot, na meg az egyetemhez is elment, és milyen érdekes, egyből leszólították az oda járó lányok, meg úgy néztek rá, hogy majdnem odacsurogtak nedvességükben. Szóval...

Meg ismerek elég sok embert, akik nem kifejezetten jóképűek, sőt elég gyökerek is, de jó kocsijuk van. Milyen érdekes, hogy legtöbbnek barátnő ül az anyósülésén, és nem csak pláza3,14csák, hanem kinézetre tök átlagos nők is.

2015. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
79%

"Milyen érdekes, hogy legtöbbnek barátnő ül az anyósülésén, és nem csak pláza3,14csák, hanem kinézetre tök átlagos nők is."


Hiába átlagos némelyik kinézetre, abban biztos lehetsz, hogy belül nem értelmes, normális értékrendű, rendes nők, hanem felszínesek mint a fene.

2015. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
72%

1. Nem a kinézettől lesz valaki felszínes vagy nem felszínes. Átlagosnak kinézők között is vannak felszínesek, és átlagosnál jobbak is lehetnek nem felszínesek.

2. Egy olyan embert ismerek, aki négykarikás autóval jár, de nem a sajátja, hanem céges autó.

3. Számomra az autó használati eszköz, ami elvisz A-ból B-be, apámnak az Opel vált be legjobban, városi autónak neki ez tökéletesen megfelel, megbízható, még használtan is (új autót soha nem is vett, mindig csak használtan). Egyébként én tömegközlekedő vagyok, és nekem a Busz-Metró-Villamos féle "BMV" is tökéletesen megfelel.

2015. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
36%
Mert talán így van? :D (Most csak említsük az anyagiasakat.)
2015. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!