Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdnoname kérdése:

Csajok titeket mennyire izgat, ha egy pasi izmos?

Figyelt kérdés

Egy ilyesmire gondolok: [link]

mennyire számít nektek, hogy egy ilyesmi testű pasi legyen mellettetek vagy csak egy áltagos pasi aki lehet pocakos, sovány vagy se vékony se pocakos hanem átlag? Mennyire izgat titeket?



2015. okt. 27. 03:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Semennyire.Hiába szép a tányér ha üres.
2015. okt. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
természetesen, nem 40éves öregeket kérdeztem, hanem tizen és huszonévesek között :)
2015. okt. 27. 03:51
 3/21 A kérdező kommentje:
nemtudom hány éves vagy, de ha 25 felett vagy az nem nagyon az én érdeklődési köröm, mivel 18 vagyok még :D
2015. okt. 27. 03:51
 4/21 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Egy 40 éves öreg.

Fiatalon se estem ezektől hasra.

2015. okt. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Túl sok. A vékony vagy a vékonyan izmos (mondjuk olyan sporttól amitől nem lesznek dagadó izmai az embernek), nem az ilyen túledzett srácok izgatnak.
2015. okt. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mivel en kisse izombużi vagyok, nekem bejon. Am ez meg egyaltalan nem sok.
2015. okt. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, nem kor függvénye, hogy kinek mi tetszik.

25 vagyok, de osztom az egyes véleményét!

Hiába néz ki kívülről fullosan, ha belül sötét, mint az éjszaka, éretlen, egoista, önző és pl. minden hétvégén részegre bulizza magát.


Kérdésedre a válasz, nekem tetszenek az izmos pasik, de mértékkel legyen rajta izom!

2015. okt. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Pff..nem szep, sot mar mar taszito szamomra. Atlagos tetszik nagyon. 20/L
2015. okt. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseknél valahogy előbújnak azok a nők/lányok akiknek nem tetszik a kisportolt férfi test és mindenki azzal a hülye dumával jön, hogy üres belülről, egy vékony egy dagi egy átlagos testalkatú ember is lehet üres belülről nem tudom miért ez jön első kifogásnak amikor egy jó testű férfit kell valahogy elutasítanotok.


DE amikor a férfi ideált kérdezi be valaki akkor valahol a felsorolás élén jár, hogy legyen izmos/kisportolt :DD

2015. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Legyen sportos egy pasi de ne a kondi gépektől meg a étrend kiegéssítőktől fusson vagy csináljon valamit magával ha nem tetszik amit a tükörbe látt.. Nekem sose volt izmos pasim átlagos testalkatúak voltak mind és nem is zavar ..
2015. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!