Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert hiszi azt sok pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszi azt sok pasi, hogy ha megvesz maganak egy BMW-t, akkor imadni fogjak ot a csajok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 20:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
12%

Azért, mert így van. Igaza van a #17-esnek "Akármi is az igazság, én azt látom, hogy ha van egy jó kocsija valakinek, hirtelen puncimágnes változik belőle."


Napokban írtam le egy másik válaszba, hogy sosem ment a csajozás, minden nő élből elutasított. De vettem egy Bnagy Audit. És megváltozott minden, pedig nem mutogattam, és más sem lettem, és a külsőm sem változott. Sajnos az egyik a nyakamon maradt, úgy 20 évvel ezelőtt. Tökéletesen illik rá a jellemzésetek. Ma már nincs meg az Audi, de többszörösen jobban állok anyagilag, mint akkoriban. Mindketten tudjuk, hogy el kellene válnunk, de valamiért nem akar. Hagyja, hogy cselédként kezeljem, szólítsam, nem segítek neki semmit, viszont elvárok tőle mindent. Szex nincs. És mégsem akar elválni...


Akárhogy is vesszük, a pénz sokkal többet számít, mint a pénisz mérete. Mondom ezt havi 500-al, és 15cm-el. Az összes többi elhanyagolható. Pont ma igazolta ezt az egyik kolléganőm is. Ronda, és öreg, de amint mondtam neki, hogy az új kolléga nagyon sokat keres, rögtön rámozdult. Persze nem igaz, de egyértelműen igazolta, szavakkal is, hogy a pénz az első.

2015. okt. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon egyszeru a keplet

Draga kocsi / nemet felsokategoria vagy barmi ami uj es nagy es markas / = a Penzzel!!!!!!!!!

A noknek meg penz kell, jo elet, jo lakas, sok ruha, draga kocsi, nyaralas, penzt ami lehet szorni.

A kocsival meg a legkonnyebb mutatni az anyagi helyzetet. Aztan a markajelzeses ruha, telefon, laptop marka stb.

Nem tudsz mindenkit haza vinni hogy nezetek nekem milyen full extras lakasom van. A kocsival meg ahol jarsz megbamulnak.

2015. okt. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne jogsim, és autót akarnék venni, én most egy használt, de még jó állapotú Opelt vennék. Miért? Mert árban elérhető, a családban bevált, megbízható kocsi, elterjedt, így a szerelő sem vakarja a fejét, ha hozzá kell nyúlni, nem kell szétszedni az egészet, amire nekem kellene, arra jól ki tudnám használni.
2015. okt. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
17%
#23 Ha nem akarsz nőket felszedni, akkor jó. De ha 10-nél kevesebb nővel voltál, akkor nem jó választás. Viszont olcsó, fiatal csajokra azzal is lehet horgászni. De ha jön egy BMW-s, akkor megint mehetsz a "tóra".
2015. okt. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Másik sztori, spanom nagy bmw-s, nem az a felvágós, nem ócska roncsokkal szaladgál, félévente cseréli az autókat, ezzel bizniszel, 10 évnél idősebb autóban nem igen szokott ülni. Nem egyszer beültem mellé, csak anyósról engedem le az ablakot, ha jó nőt látok és sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy máshogy néznek rám a nők is, ha egy bmw-ben ülök mintha gyalog járnék, pedig ugyanaz az ember vagyok. Nem vagyok csúnya sem és mégis. Másik sztori: egy házibuliban iszonyat nagy ribizli csajjal próbáltam kavarni, mire visszautasított, hogy csak megdugni akarom, meg neki komoly kapcsolat kell stb. aztán egy másik alkalommal mivel lényegében egy társaság tagjai voltunk hallottam, hogy beszélget a barátnőjével:... "és a srácnak, akivel most kavarok bmw-je van, juuujj" majd kacarásztak, de érezhető volt a nedvesedés a levegőben, kiderült ki a gyerek valami dagadt suttyó, aki ráadásul ronda is, na ennyit erről.
2015. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
# 24 Időpont ma 08:06 - Nő vagyok, úgyhogy nem akarok nőket felszedni. Akármilyen meglepő, de pazarlásnak és felszínességnek tartom azért venni egy bizonyos márkát (sokszor hitelért), hogy egy pasi csajozni tudjon vele. Számomra az autó egy funkcionális használati tárgy. :-)
2015. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
# 25 Időpont ma 09:18 - Hát, akinek üresfejű felszínes ribizlik kellenek...
2015. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
# 24 Időpont ma 08:06 - Még valami, rendszeres programom évente a WSR, nagy élvezettel veszek részt rajta, de otthonra nem ruháznék be ezekbe a járgányokba. :-)
2015. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

#26 Fiúnak gondoltalak, bocsi. :-)

Alapvetően egyetértek veled, számomra sem több az autó. Viszont engem még annyira sem érdekel, mit téged. Azt sem tudom mi az a wsr.

De a tények, tények. Nem csajozni vettem az Audit, de ma már úgy gondolom, hogy jó "befektetés" volt. Lehet, hogy a "felszínes" nőket vonzotta, viszont a nem felszínes nők létezését még nem bizonyították...

Biztos vagyok benne, hogy vannak olyan nők, akiket tényleg nem érdekel a pénz. Csak az a baj, hogy az elmúlt, majdnem 40 évben, egy ilyennel sem találkoztam. :-( Csak annyi változást tapasztaltam, hogy idősebb korban, őszintébbek. Nem kertel, megmondja, hogy neki, egy vastag, minimum 18cmes, kell, minimum havi 150000Ftos fizetéssel. Az sem baj, ha nem sportol, és pocakos, stb...

2015. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Igen, a felszínes üresfejűek olyanok. És? Nektek olyan nő kell? :-) Csak akkor nem a legolcsóbbat veszem valamiből, ha nekem valamiért mindenképp a drágább típus kell, mert kihasználom az előnyeit az olcsóbbal szemben, de ugyanabból a termékből mindig az olcsóbbat keresem.
2015. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!