Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elvállalnátok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elvállalnátok ebben az esetben az otthon ápolást? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Adott egy férfi, akit nagyjából ismerek. Kicsit idősebb nálam. De nekem nagyon bejön, bár tudom, hogy ez fordítva nem igaz. Az anyukája agyvérzést kapott a miatt ápolásra szorul. Idén májusban végek, mint ápolónő. Jelenleg is részmunkaidős állásom van a kórházba. Mellette szabadnapokon egy nagy bevásárló központban vagyok árufeltöltő. Egyedül albérletben élek. Most felkeresett ez a férfi, hogy mi lenne, ha én ott hagynám az állásokat és az anyukája mellett lennék, mint házi ápoló. Persze a sulit befejezném mellette. A feladatom az anyukája ápolása lenne, napközben foglalkozni a nénivel, illetve néha takarítás, és vacsorafőzés. Külön szobám és fürdőszobám lenne. Kapnék úgymond szolgálati autót, amivel el tudom vinni az anyukáját orvoshoz, bevásárolni. Nem tudom, hogy képes lennék-e rá, hogy ott legyek ezzel a férfival minden nap, mikor tudom, hogy ő nem úgy tekint rám, mint én őrá. A fizetésem 3X annyi lenne, mint a jelenlegi fizetéseim. Mellette nem kell rezsit + albérletet fizetnem. Az ételre sem kell költeni, mert amit főzök, abból én is ehetek. Ott van az autó, amit ha szeretnék, bármikor használhatok. Az egyedüli probléma a munkaadóval van. Ti hogy döntenétek? Vagy együttélés alapján változnának az érzéseim, vagy még jobban felerősödnének?
2015. okt. 27. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem csak téged érint, hanem őt is.

Ezért elmondanám neki, hogy mi a szitu, és hogy az állást elvállanám, de emiatt hezitálok.

2015. okt. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mint leírtad sokkal jobb lehetőség, viszont ott van az is, hogy a férfi iránt érzel valamit, ami nem kölcsönös...

ha együtt tudsz ezzel élni akkor vállald be a munkát, ha lelkileg beleroppannál akkor ne...


22F

2015. okt. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!