Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább az, aki meglep, virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább az, aki meglep, virágot hoz, elvisz helyekre, de keveset segít otthon, vagy aki otthoni munkamegosztó, de nem ilyen romantikus?

Figyelt kérdés
Tudo, a kettő között is sok árnyalat van, de Nektek melyik tetszik jobban és hosszútávon melyiket tartjátok jobbnak egy kapcsolatban, házasságban ?
2015. szept. 18. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A másodikat. A meglepetéseket nem szeretem, a közös programok szervezésében szeretem, ha az én véleményem is érvényesül. Mellesleg nem is gondolom, hogy a virág és az "elvisz helyekre" lenne az, ami romantikus beállítottságúvá tesz egy embert.
2015. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne érjétek be kevesebbel! :D
2015. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. , ha hajlandó a közösen szervezett programokon részt venni.

L21

2015. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kinek mi a szeretetnyelve...

Nekem a minőségi idő, úgyhogy az otthoni munkamegosztástól nem érzem magam szeretettnek, a közös programoktól viszont igen. (Virágra, ajándékokra nem tartok igényt, de jól tud esni, ahogy az otthoni segítség is, de nekem ezek kevésbé fontosak.)

2015. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!