Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem válaszolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem válaszolnak az olyan kérdésekre, ahol egy kicsit szembe kéne nézniük a hibáikkal?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 08:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondj egy példát, és válaszolok!
2015. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
na gyerünk, mondd és válaszolok
2015. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

pl. nemrég volt itt egy barátzónás kérdés. ha jól láttam, csak pasik válaszoltak rá.

de tessék, felteszem az egyedi kérdést: Hogy-hogy jóképű pasikat sosem szoktatok barátzónába rakni?


másik kérdés: mikor valaki nem vonzza a nőket, akkor mindig a belsejével van a probléma - ezt mondjátok.

Hogy-hogy jóképű pasikkal minden rendben van?


Aki nem jóképű, az automatikusan szaralak? Vagy gyáva? Vagy férfiatlan?

2015. okt. 28. 09:02
 4/33 anonim ***** válasza:
Ezeket honnét vetted? :D
2015. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Költőnő? ***** válasza:
89%
Figyelj... A többségünk az ilyen jellegű kérdésekre már azért nem reagál, mert teljesen felesleges. Több okból. Egyrészt leírtuk már korábban ezer ugyanilyen kérdéshez. Másrészt ritka az, h az ilyen kérdések mögött ne az húzódjon meg h jajj istenem a nők milyen szemetek, felszínesek, gonoszak és mindenről ők tehetnek és jujj és jajj. És akkor jön az itteni nőgyűlölő szánalomtengerek bólogatni, h bizony így van és velük meg aztán tényleg teljesen felesleges vitatkozni. Én spec unom már nagyon, ezért is nemigen írok az ilyen jellegű kérdésekhez.
2015. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Költőnő? ***** válasza:
*jönnek
2015. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Hogy-hogy jóképű pasikat sosem szoktatok barátzónába rakni?


Személy szerint nekem jelen pillanatban van két olyan barátzónás pasi ismerősöm, akik szerintem kifejezetten jól néznek ki. De ezzel együtt sem tudok többet elképzelni velük, ismerem őket, barátnak nagyon jók, üdítő a társaságuk, de párkapcsolatban rövid úton agyfact kapnék mindkettejüktől, elképzelni nem tudnám, hogy mi komolyabban kavarjunk együtt. Ezért, barátzónában vannak, annak ellenére, hogy mikor megismertem őket, először kicsit megdobbant a szívem, hogy nahát, milyen jól néznek ki.


Szóval, a kérdésed jelen esetben tárgytalan.


másik kérdés: mikor valaki nem vonzza a nőket, akkor mindig a belsejével van a probléma - ezt mondjátok.

Hogy-hogy jóképű pasikkal minden rendben van?


Lásd fenti válaszom. A jóképű pasikkal sincs mindig minden rendben. Bár olyan, hogy valaki általánosságban nem vonzza a nőket, szerintem elég ritka, ott az előnytelen külső és előnytelen belső párosának kell lennie, mert ismét személyes példa (igen, tudom, messziről jött ember... de ilyen alapon te is kamuzhatsz a tapasztalataidról, tehát...), egyik korábbi legjobb fiúbarátom meglehetősen előnytelen külsővel (erősen elhízott, az arca sem egy kifejezetten jól szabott valami), és igaz ugyan, hogy velem nem jött össze, de a barátságunk ideje alatt többször volt kedves, csinos barátnője. Gazdag semmiképpen sem volt, még gimibe jártunk anno. És nem csodálkoztam rajta sosem, végtelenül jó humorú, pozitív ember lévén szívesen töltött vele időt bárki, aki kicsit is ismerte.


Aki nem jóképű, az automatikusan szaralak? Vagy gyáva? Vagy férfiatlan?


... Ez olyan szintű ostobaság, amire tényleg nem lehet válaszolni.


Ezek szerintem nem a nők hibáiról szólnak, hanem a párkeresésben sikertelen fiúk milliószor ismételten feltett kérdései, amikre valakinek vagy van türelme ötezredszerre is válaszolni és hagyni, hogy hazugnak nevezzék, vagy nincs.

2015. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Na, akkor már csak azt kell elérni, hogy úgy is gondolkodjatok, ahogy leírtátok :)
2015. okt. 28. 09:26
 9/33 Költőnő? ***** válasza:
100%
Annak, aki lepontozott, üzenem; a pontozás nem tetszési index... Kérdezted, hogy miért nem. Kaptál egy választ h miért nem - és igaz, h előtte nem kérdeztem meg minden gyks nőt, lányt, csajt; bocsánat - de a korábbi válaszokból sejthető h többen tudnak azonosulni az okkal. Nem provokálni kéne meg lepontozgatni, hanem gondolkodni.
2015. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
8: a gyk-n elég sok ember megfordul, ezt a kategóriát is feltételezem több ezren olvasgatják. Nem gondolod esetleg, hogy aki azt írja, amit (pl én korábban), az tényleg így is gondolja? A női nem nem egy homogén massza, amiben mindenki pontosan ugyanolyan, személyek vagyunk, különálló gondolkodással és elképzelésekkel. Olyan elképzelhetetlen dolognak tartod, hogy vannak, akik így gondolkodnak, mint mi, és vannak, akik meg nem? Mert akkor a problémád forrása inkább ebben gyökerezhet, nem a mi felszínességünkben.
2015. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!