Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem válaszolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem válaszolnak az olyan kérdésekre, ahol egy kicsit szembe kéne nézniük a hibáikkal?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 08:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Hogy-hogy jóképű pasikat sosem szoktatok barátzónába rakni?


---simán ott vannak ha nekem más miatt nem tetszik az adott jóképű pasi

azért mert fizikálisan szép még lehet sík hülye vagy atom bunkó

nálam spec egyik sem játszik

helyes-helyes de valamiért mégsem jön be akkor bizony bárhogy teper barátzónás marad

igen a barátnőim is hülyének néznek de nem minden a szépség


Mikor valaki nem vonzza a nőket, akkor mindig a belsejével van a probléma - ezt mondjátok.


---nem feltétlen, de ha önbizalom hiányos, tesze-tosza, szerencsétlen...

van egy kisugárzása mindenkinek ha nekem nem szimpatikus akkor lehet bármilyen akkor sem lesz az - és ez vissza fele is igaz !!!


Hogy-hogy jóképű pasikkal minden rendben van?


---dehogy van ! mint fentebb írtam aki helyes az tudja, ezért sokan átmennek bunkóba egoistába önzőbe - ez meg kinek kellene ?


Aki nem jóképű, az automatikusan szaralak? Vagy gyáva? Vagy férfiatlan?


---nem az! mint fentebb írtam minden attól függ h az adott illetővel kapcsoltban mit gondolok érzek és ez nagyrészt nem attól függ h hogyan néz ki!


persze ha a pasi/nő szép az jó érzést kelt a másikban, de ez nem ok arra h a viselkedése kiállása átmenjen valami rosszba

ha igazi kapcsit akarsz akkor nem a külsőt kell nézni, hanem azt h mit mondanak a megérzéseid vele kapcsoltban

a szépség egy ideig él ! és utána ?

2015. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Nehéz elképzelni, hogy van, aki nem felszínes. Mivel nem a számítógép mögött ülök egész nap, hanem szociális életet is élek, ezért bizton elmondhatom: azt tapasztaltam, hogy 35 feletti nők már kevésbé felszínesek. Őket már nem veri padlóhoz, ha egy pasi nem jóképű.

Aztán biztos vannak ilyen huszonéves lányok is, de ahogy mondod: több ezren olvassák a témakört, de csak néhányan gondolkodnak úgy, mint te.


Bár a dagi fiús tapasztalatodat megkérdőjelezném. (én kockás hassal is kevés voltam a lányoknak) De ha a srác 190 körüli volt, akkor még el is hiszem.

2015. okt. 28. 09:47
 13/33 A kérdező kommentje:

11es: a megérzéseim sokszor csalnak.

Legutóbbi lányról sem gondoltam volna, hogy szimplán egy jobb pasira le fog cserélni. Csak mert... jobban néz ki.


Pedig nem egy cicababa, topmodell, vagy szép lányról volt szó...

2015. okt. 28. 09:49
 14/33 anonim ***** válasza:

Én ponthogy nem barátkozom férfiakkal! Nem látom értelmét, férfi és nő között maximum ismerősi kapcsolat létezik szerintem, vagy olyan legalábbis,mikor félévente max 1x ha összefutnak véletlenül és akkor beszélgetnek!


Ezt csak a saját tapasztalatom alapján mondom. Régebben próbáltam olyan férfival barátságban lenni,aki külsőre abszolút nem volt az esetem, de annyira visszataszító volt számomra, hogy nem tudtam barátságban sem lenni vele.


Aki jóképű(ez relatív,inkább úgy mondom, hogy tetszik külsőre), azzal inkább szeretnék közelebbi kapcsolatba kerülni,ha BELSŐRE is tetszik. Ha nem jön össze,akkor nem tartok vele semmilyen baráti,semmilyen más kapcsolatot.

2015. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

13: ott lehet, hogy nem csak annyi volt az indok, csak te láttad ebbe bele. Az exemtől én is megkaptam, hogy csak azért cseréltem le egy nála kevésbé előnyös külsejű pasira (való igaz, az exem tényleg jóképű, szép szál pasi volt), mert ő gazdag. Most nem azért, de ez üres kifogáskeresés, hogy látszólag rosszabb választás nekem mégis miért érte meg. Merthogy igen, elhagytam a -most már- vőlegényemért az exem, annak ellenére, hogy valóban nem néz ki olyan jól, mint ő, de ennek köze nem volt az anyagiakhoz, egy napnyi ismerettség után nem tudhattam, mennyit keres vagy sem, őszintén azt sem tudtam, hogy kocsija van-e vagy sem. Nyilván nem részleteztem az exemnek én sem, hogy mennyivel jobban érzem magam vele, milyen jó érzés, hogy valaki tényleg rám figyel, foglalkozik a gondolataimmal, meghallgat, nem csak úgy tesz, milyen jó érzés, hogy meg tud nevettetni, mert kompatibilis a humorunk, hogy végre valaki, akivel egyet tudtam érteni úgy általában mindennel, ahelyett, hogy már az esti programban is kompromisszumot kelljen kötni. Ezt mégis, miért mondtam volna az exemnek? Másfél évig ő is azt hitte, hogy minden rendben van, aztán rá kellett jönnöm, hogy ez másképp is működhet, jobban, de a részletekkel nem akartam már bántani, hát szerintem ő a mai napig azt hiszi, hogy azért cseréltem le, mert a vőlegényem idősebb lévén már évek óta dolgozik, és van "egzisztenciája".


Szóval kérdező, nem biztos az, hogy csak és kizárólag azért cserélt le, mert jobban néz ki, lehetnek emögött olyan tartalmak is, amikről te nem tudsz.


A kövér srácos esetről meg: valóban, elég magas a pasi, ezt nem tagadom. De ettől függetlenül szerintem akkor is inkább a jelleme hozta neki a nőket, nem a csodás külseje :D

2015. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

15ös: pedig állítólag olyan pasi voltam, aki szeretett volna... megbízható, tudott volna rám építeni.


Csak hát jövőre beszéltük meg az összeköltözést (egyéb okok miatt korábban nem lett volna megoldható), de mivel szeretett volna pesten élni, ezért inkább kidobott és az ezt követő héten felköltözött egy pasihoz. Aki meg őt dobta ki két hét múlva. Gondolom csak numerára kellett, nem komoly kapcsolatra.

2015. okt. 28. 10:06
 17/33 A kérdező kommentje:

A kövér pasis dolgot meg eltaláltam...


nem nagyon tudnak a lányok újat mutatni, sokat tapasztaltam már.



Az exednek vmilyen szinten igaza van. Érdekes hogy nem egy átlagos, de csóróbb pasiért hagytad el. Vagy egy olyanért, aki ugyanolyan szinten élt, csak átlagosan nézett ki. De mindegy, úgysem fogod belátni.

2015. okt. 28. 10:09
 18/33 anonim ***** válasza:

17: az exem még egyetemre járt, hozzám hasonlóan, a vőlegényem meg már befejezte a tanulmányait, és tudott dolgozni. Sehol nem volt megszabva, hogy nem lehet az exemnek szép karrierje, amivel jól megszedi magát. A vőlegényem akkoriban még az anyjánál lakott (28 volt), amikor összejöttünk, pár hónapig ez így is volt, csak később kerestünk egy albérletet, amit ketten tartunk fenn. Az anyagiaknak semmi köze nem volt ahhoz, hogy én őt választottam.


De ám legyen, te sem fogod soha belátni, hogy a pénzen és a külsőn túl vannak olyan dolgok, amik egyszerűen többet nyomnak a latban, és inkább érzésre mennek, semmint alapos végiggondolásra.

2015. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Kérdező: én még csak annyit mondanék, hogy valamilyen szempontból a következő jobb,mint az előző. Lehet nem jobb, mint a kettővel ezelőtti persze.


Úgyis akkor derül ki, amikor már hosszabb ideje tart a kapcsolat. Ha valaki valóban csak a pénzért van együtt,vagy azért,mert jól néz ki külsőre, annak úgyis vége lesz,vagy ha mégsem és pl házasság stb lesz a dologból,akkor meg legyen elég annyi, hogy boldogtalan lesz mindig azért, mert olyan mellett állapodott meg,aki nem a számára tökéletes :D

2015. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

itt jönnek a válások, és a szeretőzés.


de ez már egy másik műfaj.


lehet, hogy a mai világba hiba az értékeket keresni.

2015. okt. 28. 10:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!