Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás, majd új kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, majd új kapcsolat?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy januárban kezdődött egy kapcsolatom, egy lánnyal, ami nagyon viharos volt abban az értelemben, hogy nem egyeztek az igények, például én gyakran szerettem volna vele lenni, ő elvolt úgy is egy hétig, hogy nem láttuk egymást, pedig nem távkapcsolat volt. Tulajdonképpen nem tudott szeretni, pedig úgy érzem amit lehetett, megtettem.

Hatalmas kudarcnak éltem meg -nyár közepén szakított velem -, 3 hónapig egy mosoly nem volt rajtam, utáltam az életemet.

Aztán jött egy új lány akivel 3hete ismerjük egymást, és "odavan" értem, érzem a ragaszkodást, hogy velem akar lenni.

Na és most jön amiért egy szemétnek érzem magam, még mindig gyakran eszembe jut a volt párom, de nem tudom hogy csak a kudarc bánt e még mindig, vagy valamit érzek iránta.

Volt már hasonló helyzetetek? Bocsi ha hosszú lett.


2015. okt. 28. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, ha a múlt nyomot hagyott benned, és még néha eszedbe jut. 3 hét után meg nem is várható, hogy egy új ismeretség kitöltse minden gondolatod, ez még nagyon kevés idő, épp csak az érdeklődés felkeltésének időszaka. Majd alakul.
2015. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!