Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent ez valamit? Hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent ez valamit? Hosszú történet.

Figyelt kérdés

19 vagyok, egyetemista.


Még 11-13 éves koromban chateltem egy lánnyal, akin keresztül megismertem az egyik barátnőjét. 1-2 évvel idősebbek voltak nálam mindketten, ezért hazudtam nekik a koromról, a hobbijaimról; lényegében egy sokkal "menőbb", egy potens fiktív karaktert adtam nekik elő. Egy idő után megtetszettünk egymásnak ezzel a bemutatott barátnővel, és valamiféle erős vonzalom is kialakult, amit mi szerelemnek neveztünk. De hazudtam nekik a személyem 90%-áról, és már nem volt vissza út, vagy legalábbis akkor úgy gondoltam.


Ami biztos, hogy kölcsönös volt ez a vonzalom, és el is mondtuk a másiknak, egymással álmodtunk, hosszú délutánokat beszélgettünk át MSN-en (tanulás helyett). Aztán egyszer csak megszakadt ez a kapcsolat, és nem beszéltünk tovább... évek teltek el, és én rendszeresen visszaemlékeztem erre a lányra, és sajnáltam, hogy nem mondtam el az igazat. Több éves csend után ráírtam, és elmondtam, hogy minden hazugság volt. A reakciójára nem igazán emlékszem, azt tudom, hogy nem volt pozitív, aztán újra nem beszéltünk évekig.


Az utolsó információm róla, hogy abban a városban tanul, ahol én. Valamelyik nap vele álmodtam, pontosan nem is tudom, hogy mit, és abban sem vagyok biztos, hogy láttam az arcát, egyszerűen csak éreztem azt az érzést, amit akkor, kicsin, és arról az érzésről rögtön be tudtam őt azonosítani. Vele álmodtam. Facebookon kerestem, de nem találtam sehol, csak azt a régi közös ismerőst. Neki írtam, hogy segítsen, ha akar vagy tud.


Igazából nem akarok tőle semmit, de hajt valami felé. Mikor még MSN-en beszélgettünk, és "szerelmesek"(?) voltunk, akkor elmesélte nekem, hogy egyszer azt álmodta, hogy megszakad köztünk a kapcsolat, és majd csak egy véletlen folytán találkozunk, mert abba a városba jön majd tanulni, ahol lakom. Az álom vége, ha jól emlékszem, az a boldogan amíg meg nem halunk volt.


Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi van vele, és hogyan alakul az élete. Pár éve láttam az adatlapját utoljára, akkor emlékszem, hogy volt valakije, és mikor utoljára beszéltünk, a stílusa is messze volt már attól, mint ami régen volt. Valamiért mégis tudni szeretnék róla, és elmondani neki, hogy vele álmodtam, és elmondani, hogy emlékszek mindenre, amit mondott, és hogy ő nekem mindig is egy kedves emlék marad - illetve, hogy megértem, ha utál a hazugságokért, bár kétlem, hogy tudna jobban utálni annál, mint ahogy én utáltam magam akkor régen értük. Nem mintha ma büszke lennék rájuk.


Szerintetek van értelme megkeresni ezt a lányt? Ti hogyan reagálnátok hasonlóra, ha egy ősrégi, ismeretlen-ismerős csak úgy előtűnne, és ilyeneket hordana össze?



2015. okt. 25. 21:20
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele összejönni, habár az biztos, hogy nem közömbös számomra. Miután felébredtem abból az álomból, olyan közel éreztem magamhoz, és olyan melegség öntött el belülről, mintha a semmiből hirtelen... szerelmes(?) lennék.


Vagy talán csak vissza kéne vennem ebből a ßuzis-nyálas vonalból. :)

2015. okt. 25. 21:23
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem tök szép ha ilyen sokáig egy lánnyal foglalkozol, lehet h tényleg szerelem

de a nyáladzást félretéve én elöször tuti h furcsállanám a dolgot de jó érzés fogna el, ha más nem is lenne belöle az önbizalmát tuti h erösited vele, de én szerintem a helyében leállnák beszélgetni veled, és ha nem is jönnétek össze akkor is barátok lehetnétek, azt viszont neked kell eldöntened, h szeretnél e egy ilyen kapcsolatot, tisztáztad e magadban h milyen végkifejletek alakulhatnak ki, ezt gondold végig és ha kész vagy mindet elfogadni, akkor vágj neki!

2015. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan romantikus ..csorog a nyálam szerintem felesleges meg keresned mert olyan dologról irsz ami 11 -12éves korodba volt most egyetemista vagy minimum 20 éves .Szerinted emlékszik a csaj rád , szerintem nm ha meg igen emlékszik akkor se fog veled foglalkozni mert ez nemegy film..Nem olyan mint a szerelmünk lapjai vagy Ha maradnék..De keresd meg és hidd el hogy érdekelni fogod
2015. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem semmi, keresd meg, és majd írd meg mi történt! ;)
2015. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szakadtam el a valóságtól, legalábbis nem huzamosabb időre. Pontosan tudom, hogy valószínűleg van barátja, és/vagy nem kíváncsi rám, nem akar velem beszélni/találkozni. Mert mégis, minek? Régen volt, elmúlt, nem biztos, hogy ugyanannyit jelentett.

Abban viszont teljesen biztos vagyok, hogy emlékszik rám. Lehet, hogy 11-12 évesek voltunk, de ha valakivel heti 7 napot, napi 6-7 órát intenzíven beszélgetsz, az azért megmarad.


Így a lehetséges kimenetelek között csak a pofára esés fajtái között válogathatok, valószínűleg, illetve elég biztosan, hiszen mint mondtam, kívül esik azokon a személyeken, akikkel összejönnék. Bármennyire is rá gondolok egész nap, vagy érzek mindenféle hülyeségeket, ez nem fog megtörténni.


Ugyanakkor a barátja - barátság - még úgy sem lennék. Értelmetlen is lenne.



Felmerül viszont a kérdés, hogy van-e így értelme egyáltalán megkeresnem, vagy foglalkoznom vele, ha ennek semmiféle folytatása nincsen. Logikusan nincsen, egyébként pedig jelenleg nem vagyok beszámítható...

2015. okt. 26. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy van értelme, remélem megtalálod,!
2015. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!