Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés

Inkább vissza húzódó, nem nyomulós vagyok. Nem dohányzom, nem iszom. Egyszerűen öltözködöm, nem divatosan.

Bulizni nem járok, inkább otthon ülős típus vagyok.

Így röviden leírva, ez nagyon nem jó a lányok szemében? :)


2015. okt. 28. 20:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én a félénket nem arra céloztam, hogy nem védeném meg, hanem hogy nem kommunikál annyit, inkább zárkózott, és a háttérben van mindig, nem pedig valaminek a közepén. :) De ez is érthető, nem kell meg magyarázni, hogy miért nem kell egy ilyen pasi. :)
2015. okt. 28. 22:04
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem ezek közül a "nem dohányzom, nem iszom" az ami nem jön be igazán!

Az nem tetszik, ha valaki antidohányos, meg kólázik amikor elmegy egy társasággal "sörözni". A páromra illik minden amit magadról írsz, kivéve ezeket. Természetesen nem hagynám ott ha mondjuk leszokna a cigiről:) csak ne kapkodja ki a kezemből, meg ne büdösözzön le..

Látod ilyen is van, aki a csendes, gondolkodó férfiakat szereti, nem a nagyarcúakat. Abban azért igaza van a legtöbb válaszolónak, hogy egy kis bátorság azért kell, hogy alkalom adtán tudj kezdeményezni.

2015. okt. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

tegnap 21:36


Nem fogok leállni veled veszekedni, mert nem érsz annyit számomra. De azt se várja el tőlem senki, hogy csak azért másítsam meg a véleményem erről, mert a sértődött lelkű, duzzogó "férfi" egyedek azt várják, hogy megpaskoljuk a vállukat, hogy "Igen, igazad van, ez így van." csak hogy megnyugodjanak...

2015. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!