Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem létezik fiú lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

Mindig fiu baràtaim voltak sosem vokt ez probléma nàlam..fiukkal mindig közvetlen voltam..igaz egyszer vkivel csak beszélgetésnek indult hogy jo volt mellette de én többet éreztem..aztàn elkerültünk egymàs mellöl..

Most meg sorra kapom a bokokat ràadàsul olyanoktol is akiknek pàrjuk van..jol esik de ebből nekem csak bajom lesz hisz az egyik a baràtnőm pàrja a màsik a gyerekeim bébiszittere stb.ràadàsul előbe mindenkit ujjabban lepattintok mert mindog azt keresem aki engem kosarazott ki..jol esnek a bokok hogy erősnek tartanak meg csodàlatos anyànak holott màr ezerszer összetörtem feladtam mindent..ha közvetlen vagyok akkor meg többet akarnak..mi a jo jégkiràlynőnek lenni meg bunkonak??beléptem egy tàrskeresőre aznap töröltem is magam..kitettem egy oldal alakos képet..jöttek a levelek..persze mind a külsőt nézik..


2015. okt. 29. 12:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2015. okt. 29. 12:15
 2/16 A kérdező kommentje:

Àltalàban szeretik a humorom bàr az ujjabban elég nyers :P

Szoval hogy legyen az ember közvetlen hogy a màsik ne akarjon többet??

2015. okt. 29. 12:20
 3/16 anonim ***** válasza:
de van
2015. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ritka. Ha a srácnak nincs barátnője (vagy kész félrelépni), akkor az esetel elsöprő többségében többet akar a lánytól barátkozásnál.

Ha mindketten működő párkapcsolatban vannak és ennek ellenére barátok, akkor az már valami.

2015. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
van ha a srác homosexuális! de amúgy nincs!
2015. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen, és egyikünk sem homokos. Egyszerűen csak nem vonzódik mindenki mindenkihez, ennyi, és nem mindig akar az egyik fél többet.
2015. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
En mar oregasszony vagyok, nem ertek ezekhez a mai, modern dolgokhoz, de valaki elmagyarazna nekem, hogy mire kell a mai lanyoknak a baratzona? Mire "hasznaljak" ezeket a fiukat? Egyutt mennek cuki-cipot venni? Vagy egyutt valasztjak ki az uj mukorom szinet? Megis mi a bubanatert nem lehet egy amugy kedves ertelmes sracnak eselyt adni? Eselyt adni egy szep szerelemnek? Miert nem eri meg "felaldozni" egy baratot egy esetleges jo kapcsolat kedveert? De azt hiszem, kezdem erteni.Ezeknek az amugy normalis sracok vallan sirjak ki magukat, hogy "miert nem talalok egy normalis pasit?"
2015. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Szerintme nincs ilyen, kivéve ha


- a férfi meleg

- 4-5 éves koruktól ismerik egymást, szomszédok és már akkor együtt nyomultk, de ez inkább már-már ilyen testvéri bajtársiasság

- az egyik hitegeti a másikat hogy majd lesz valami (férfi szokás inkább)

- barátzónába rakott srác, a csaj pedig méf annyira se kegyes hogy elhajtsa a csávót, inkább ott tartja láncon (ilyet is láttam már)

- idős nyuggerekről van szó akik utolsó élő tagjai egy régi baráti körnek

2015. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen jó barátom főiskolás éveimben, akkor a suli miatt értelemszerűen gyakran láttuk egymást, beszélgettünk. Nem vonzódtunk egymáshoz. Kiderült egy beszélgetés alkalmával, hogy ő már évek óta szerelmes egy lányba, akivel egy középiskolába jártak, de bátortalan közeledni hozzá. Adtam neki pár tippet. Összejöttek, később megismerkedtem a lánnyal is, azóta pár éve már házasok, boldogok, az esküvőjükön is ott voltam. Örülök nekik, helyesek együtt. Viszont a suli végével máshova sodort minket az élet, így marad az internet, ha épp beszélgetni szeretnénk.

Miért ne lehetne férfi-nő között barátság (akár időszakosan, akár életre szólóan) minden további nélkül?

Őszintén szólva én annak ellenére, hogy nőneműnek születtem, a fiúkkal, férfiakkal mindig könnyebben barátkoztam, mint a lányokkal, nőkkel. Nem vagyok egy cuki csajszis nő, ez is igaz, szakmát is olyat tanultam, ahol a férfiak vannak többen, ez érdekelt (meg is küzdöttem az érvényesülésért).

2015. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen utolso..

Én pl.csajokkal nem jövök ki..talàn mert nincs műkörmöm :P

Talàn mert az autok meg ruhàk meg fius sportok jobban érdekeltek mint hogy barbibabaként öltözzek ..

Inkàbb ujjitom a kecomat mint szoliba meg kozmetikàba ücsörögjek fél napokat..nem nem vagyok igénytelen nem szabadidőkbe jàrok -sőt azojat nem is szeretem..de otthon gyantàzok kezelem az arcom stb.nők képesek fél napokat ülni egy körmösnél :P

Az 59feletti asztalosommal is jol elbeszélgetek ha nàlam van dolgozik..tanàcsojat ad hogy javitsam fel a butort stb. Nem pedig a milyen legyen a hajamrol beszélgetünk.. persze poénkodunk pl.mondta tegyem fel a kezem (meg akarta nézni hova tegye a polcot ne keljen széket vinnem ha ki akarok vmit venni)trikoba voltam mondom neki miutàn feltettem a kezeim nem szőrös a honaljam leborotvàltam..vagy mikor szedi össze az alkatrészeket igen van pofàm beszolni hogy ne nyulkàljon alattam..és a gyerekeim is ott vannak szoval ezek mind csak poénok..de van akinél nem mernék mert zavarba lennék olyankor màs a hangom is..de fiukkal a sportot mindent jobban ki lehet vesézni..meg persze azért nem biztam egyikbe se mert tudom hogy szoktak nőzni mert mindig elmesélték..

2015. okt. 29. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!