Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem létezik fiú lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

Mindig fiu baràtaim voltak sosem vokt ez probléma nàlam..fiukkal mindig közvetlen voltam..igaz egyszer vkivel csak beszélgetésnek indult hogy jo volt mellette de én többet éreztem..aztàn elkerültünk egymàs mellöl..

Most meg sorra kapom a bokokat ràadàsul olyanoktol is akiknek pàrjuk van..jol esik de ebből nekem csak bajom lesz hisz az egyik a baràtnőm pàrja a màsik a gyerekeim bébiszittere stb.ràadàsul előbe mindenkit ujjabban lepattintok mert mindog azt keresem aki engem kosarazott ki..jol esnek a bokok hogy erősnek tartanak meg csodàlatos anyànak holott màr ezerszer összetörtem feladtam mindent..ha közvetlen vagyok akkor meg többet akarnak..mi a jo jégkiràlynőnek lenni meg bunkonak??beléptem egy tàrskeresőre aznap töröltem is magam..kitettem egy oldal alakos képet..jöttek a levelek..persze mind a külsőt nézik..


2015. okt. 29. 12:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Vilàghirűnek akartam
2015. okt. 29. 13:07
 12/16 A kérdező kommentje:
De szerintem az jo tàrsnak aki baràt is elötte..lelkitàrs..mert mi van ha elmulik a szerelem??
2015. okt. 29. 13:15
 13/16 anonim ***** válasza:

#12


Akkor a legtöbb nő száll is tovább a következő balekra.

2015. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ritka!
2015. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Felszínes emberek között lehetetlen, amúgy meg persze...


(Nem a kérdéshez tartozik, de szükségesnek érzem megjegyezni: Kérdező, a nők kommunikációja nem redukálódik a haj+műköröm+szoli témákra. Baráti körömben van néhány ilyen "tipikus cicababa" stílusú nő is, (ismered a fajtát) akik SOKAT foglalkoznak a külsejükkel, mégis velük is el lehet beszélgetni normálisan. Teljesen rendben van, hogy a férfiak társaságát preferálod, de kérlek kerüld azt a tévhitet, miszerint rajtad kívül a női nem tagjai üresfejű kirakatbabák )

2015. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem irom le a nőket csak nehezebben baràtkozom velük.mhelyemen jo sok idő kellett mire befogadtak..nem tudom miért talàn mert akkor tul stresszes volt az életem passz..mondjuk sok embert elüldöztek : P tehàt nem bennem volt a hiba..öreg vagyok ahhoz hogy rivàlisuk legyek, mert suliba ez volt..mondjuk mhelyen meg mindenki félti a sajàt helyét meg idegeneket nehezen fogadnak be :( de most màr rendesek velem meg segitenek..
2015. okt. 30. 02:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!