Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Vagy csak a bolondja van járatva velem?

Figyelt kérdés
Többszörös randin vagyok túl egy nővel. A randik igen jól sikerültek, hosszas beszélgetéssel, csókkal, kölcsönös vonzalom. Randi utáni séta kézen fogva, ölelések tömkelege. De a nő nem biztos még a kettőnk dolgában!

#okü
2015. okt. 24. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Van még valaki más akire vár.


Döntésképtelen, ilyen is van.

2015. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Linó03 ***** válasza:
Lehet döntésképtelen, ahogy az első válaszoló is írta.
2015. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős, azért már illene tudnia, hogy mit is akar. Vagy döntésképtelen, vagy ribi, vagy hazudozó. Kérdezz rá konkrétan, hogy akkor most akar-e tőled valamit, vagy nem, mert na nem, akkor otthagyod a francba.
2015. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hazudós egyáltalán! Korekt csak most valami miatt nem tud adni egy egyenes választ :(
2015. okt. 24. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ne randizgasson és ne enyelegjen veled, mert ez olyan, mintha hülyíteni akarna. Milyen dolog már az, hogy elfogadom a meghívást, az ételt-italt, engedek ezt-azt, de mégse jutunk ötről a hatra? Az én szememben biztatás az, ha valaki csókolózik és kézenfogva sétálgat valakivel, akkor viszont nem értem, miért habozik. Ha bizonytalan az egészben, és úgy csinálja mindezt veled, akkor viszont az nálam már hülyítésnek minősülne.
2015. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!