Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi nem ad csak úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi nem ad csak úgy a kajájából. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A suli büfében a tulaj fia van bent általában, aki folyton kínálgat a csokijából, cukrából, vagy ami épp fel van bontva neki. Mindig kérdezgeti ízlik-e, van amikor nekem adja az egész csomaggal. Barátnőm szerint tuti bejövök neki azért csinálja, én nem tudom mire vélni, mert azon kívül, hogy mosolyog meg kedves, nem igazán keres, még neten sem.
2015. okt. 29. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Neked tetszik?
2015. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is szoktam kínálni ismerősöket édességgel ha van nálam...

nem feltétlen kell vonzódnom egy lányhoz ha ismerem valamennyire attól megkínálnám...


22F

2015. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Én is olyan vagyok,nincs pofám úgy enni,hogy nem kínálom meg a másikat.

2015. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A főnököm azt szokta szétosztogatni, amit ő nem szeret... :-)
2015. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én max annak adok akit kedvelek vagy aki szintén ad (de ez utóbbi inkább "in business" jellegű). De mi vagyok én, menza? Ha valamit utálok és nincs mire elcserélni akkor ott van.


Bár általános suliban propagandajellegűen saját halál-rossz mgítélésem javítására sokszor vittem be befőttesüvegben baromi sok cukorkát :)

2015. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ez édes :)
2015. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért, hogy dagadjon a valagad és ne kelljen foglalkozni veled.
2015. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok és kajában nem ismerek tréfát. Az az enyém :D

Ha valakivel mégis megosztom és történetesen hölgy az illető, biztos kiérdemelte valamivel :)

2015. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!