Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezekről a videókról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=d2VYhR8q040


https://www.youtube.com/watch?v=vkn4PyzG2yU


(Magyar felirat sajnos nincs hozzájuk, ezért az angolul értők véleményére vagyok kíváncsi a témával kapcsolatban, amiről a srác beszél.)


Úgy gondoltam, több embernek kellene ezeket megnéznie ezen az oldalon. Jól jöhet azoknak is, akik szeretnek itt gyűlölködni, meg azoknak is, akiken ez a gyűlölködés csattan :D


2015. okt. 29. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szar
2015. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hiteltelen egy ilyen homokosnak kinéző zsablonembertől hallani.


Amúgy pedig "haters gonna hate" és ezellen nincs mit tenni.


És ha zavarnak a "gyűlölködések" akkor bérled fel Butters-t hogy szűrje a netes felületed és ha ez is kevés, akaszd fel a Valóságot :D

2015. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2: én is láttam azt a részt, egyik legjobb :D
2015. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Imádom ezt az embert és a gondolkodásmódját :)
2015. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2 te is kritizálod csak a kinézete miatt ("homokosnak kinéző sablonember") és még ezek után neked hiteltelen, hogy van, aki így ítéli meg, ahogyan te is, a személyiségét nem ismerve? :D

Egyébként igen, zavar a gyűlölködés, mert ennél itt a "felnőtt" kategóriában intelligensebben is lehetne beszélgetni, vitázni a témákról.

A haters gonna hate pedig egy szánalmas mentalitás, a haterek ha akarnának, meg tudnának változni.


#4 na, akkor nem egyedül hiszem azt, hogy a srác megérdemli, hogy szeressék, és nem elsősorban a kinézete miatt :DD (Philről mit gondolsz? :3)

2015. okt. 29. 13:45
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Most Te meg ez a csávó akik ezzel viccelődtök meg gyűlölködtök a gyülölködők irányába mivel jobb? Az nem úgy van hogy "ez nem ér".
2015. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gyűlölködés az, ha szeretném (szeretnénk), hogy ne legyen ennyi gyűlölködő, hogy elgondolkodjanak egy kicsit, miért is kell nekik gyűlölködniük?
2015. okt. 29. 13:53
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


Jogukban áll ezt tenni. Ez olyasmi mint mikor a szabadságért tüntetők börtönbe zárják azokat akik másokat zártak börtönbe.


Vagy mikor kimennek tüntetni egyesek a tüntetések ellen.


Paradox.

2015. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jogukban áll. Nekem is jogomban áll, hogy pozitív hatást próbáljak rájuk gyakorolni. :) Ki tudja, lehet lesz valaki, akihez eljut a videók üzenete, és próbál kicsit pozitívabban állni a dolgokhoz, és jó irányba fejlődni.
2015. okt. 29. 14:06
 10/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, Philt is szeretem bár neki nem olyan elgondolkodtatóak a videói mint Dannek, imádom amikor az egzisztenciális válságáról beszél mert nálam is mindennapos.. de a legjobb amikor együtt csinálnak videót szerintem:D Nem vagyok nagy fan de élvezem nézni a videóikat :)
2015. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!