Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki, ha újra-elős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, ha újra-először találkozunk? Hooosszú.

Figyelt kérdés

Őrültségnek hangzik, de: egyik nap egy álmomban azt éreztem, hogy szerelmes vagyok egy lányba, akivel 8, talán 9 éve beszéltem. A helyzet, hogy 19 vagyok, és mivel messzebb lakik (50km), ezért soha nem találkoztunk akkor. Aztán a kommunikáció megszakadt köztünk ennyi évre.


Most a semmiből itt ez az álom, és azóta minden egyes nap csak rá tudok gondolni, fáj hogy nem tudom mi van vele, és minden elérhető követ megmozgatok, hogy fel tudjam vele venni a kapcsolatot. Eddig hiába. Annyit tudok, hogy ugyanabban a városban jár egyetemre, mint én, illetve tudom a kart is, illetve hogy kb. másod-harmadéves lehet.


A kérdés, hogy mégis hogyan viselkedjek, mit mondjak, ha sikerülne találkoznom vele? Szinte biztos, hogy semmi nem lehet köztünk (valószínűleg van barátja is), de úgy érzem megnyugodnék, ha tudnám mi van vele és merre tart az élete.


Ugyanakkor a tudtára szeretném adni a szándékaimat, és legalább egy választást adni neki. Általában elég határozott személyiség vagyok, de most ez szinte teljesen megtört bennem. Fogalmam sincs, hogy mit mondhatnék neki; "szia, én vagyok az az internetről, akivel majdnem egy évtizede beszéltél, és olyan jól megvoltatok. Megiszunk valamit?"


A másik pedig persze, hogy hova/mire hívjam el... totálisan csődöt mondok ennél a lánynál, egyszerűen nem tudom mit kezdjek ezzel. Írtam már ki ezzel kapcsolatban kérdést, ha van valaki aki elég mazochista, elolvashatja azt is: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-.. (szintén hosszú)


Ötletek? Bár határozott vagyok, emberi kapcsolatok terén nem vagyok valami nagy spíler.



2015. okt. 29. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Előbb talán találd meg.Szerintem emlékszik rád és ha tetszik neki a mostani külsőd akkor bármi lehet.

Ha emlékszik rád akkor talán nem is kell semmilyen nagy dumával előállnod.

2015. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy emlékszik a nevemre. Az arcomra már nem valószínű. Ennek ellenére 11-13 évesen "szerelmesek voltunk".


Egy régi telefonszámom van (csak SMS-eztünk), egy közös ismerős aki elég inaktívnak tűnik minden felületen ahol elérhetem, meg néhány ember, akiknek emlékszek a nevére, hogy a barátai voltak régebben.


Esetleg állhatok az kar előtt ahova jár, mint valami perverz kukkoló, amiből nem tudom elképzelni, hogy jól jönnék ki... :D

2015. okt. 29. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor ne a kar előtt várd, mint egy kukkoló, hanem próbálj a szünetekben összefutni vele a folyosón vagy a büfében!

Én nem gondolkodnék és tipródnék feleslegesen azon most, hogy mit mondanék. Meglátnám és abból, ahogy meglát, felém néz, közeledik már tudnám, hogy emlékszik rám ebben az esetben. Ha meg nem ez történne, akkor kezdheted egy sziával, majd folytathatod egy "Megismersz?... Én vagyok az a fiú...". De sztem erre semmi szükség nem lesz.

2015. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én jogra járok, ő pedagógusnak tanul, már ha egyáltalán ott van még. :) Két külön épület, eléggé messze egymástól. Ráadásul még nem sikerült rájönnöm, hogy szerezhetném be az órarendjét.
2015. okt. 29. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:

De biztosan felismernéd?

Tudod a teljes nevét vagy csak a keresztet?

2015. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2-3 évig beszélgettünk napi szinten 4-5-6 órát.
2015. okt. 29. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod a nevét? Miért nem keresed meg a facén?
2015. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!