Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor flörtöl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor flörtöl a pasi, amikor találkozunk?

Figyelt kérdés

Pedig olyankor titokban lehet csak, ugyanis sokan vannak körülöttünk, illetve neki családja van. Én nem akarok kapcsolatot tőle, csak egyebet, és szerintem ő is csak ennyit, de akkor miért nem esünk már túl rajta? bejelölt facen, de nem ír soha, de ha találkozunk, akkor újra elég keményen flörtöl. Én nem akarok kezdeményezni, 1x írtam am neki, de nem tudott beszélni...

lehet felejtős...?!


2015. aug. 8. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Pasiként, amikor komolyan gondoltam, akkor minden csatornán és hevesen meg az udvarlás.

Szóval szájhős félének gondolom.

2015. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te miféle ember vagy?Van otthon tükör?
2015. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is így gondolom 1., kár...
2015. aug. 8. 22:09
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
ne azért legyen felejtős ba**od, mert nem udvarol eléggé, hanem mert családja van!
2015. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szomorú sors vár azokra kik álmokba hajszolják magukat.
2015. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ő kezdte, neki kellene hűségesnek lennie, nem is tudtam az elején, h van família, csak véletlen elszólta magát, addigra meg rágerjedtem :D
2015. aug. 8. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:
1-esként: ha meg még "elszólás" is, akkor még inkább felejtős, hazugsággal kezdeni valamit, de aztán mégse... infantilis.
2015. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!