Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy haverom aki aztmonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy haverom aki aztmonta hogy nem tetszem neki vizont mindíg azt mondja nekem hogy babam, gyönyörűségem meg ilyenek meg kérdezősködött egyik nap, hogy van-e barátom meg hogy járnák-e vele meg ilyenek és ÁLLÍTÓLAG van barátnője de nemhiszem?

Figyelt kérdés
Mit csnináljak hogy összejöjjön velem de nelegyek nyomulós hmm?
2010. márc. 17. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt mondod: hogy azt mondta, hogy nem tetszel neki, de ugyanakkor azt mondja , hogy járnál e vele?


Lehet, hogy pont arra kellesz neki, de lehet hogy többször kellesz neki ugyanarra, de ha szerencséd van még többször,

és ha nagyon nagy szerencséd van , akkor lehet hogy "járni" is akar veled és akkor aztán nagyon nagyon soxor szeretné veled azt...

2010. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az,hogy becézget,húzza az agyadat,flörtölget,önmagában még elég kevés.Ha tényleg kellenél neki,keresne,teperne utánad,és ha nem lenne barátnője,akkor valószínűleg nem terjesztenék Róla ezt.Szóval az ilyen nagy-dumásokkal vigyázz!Egyébként más esetben vígan azt mondanám,hogy finoman próbálkozz be Nála,de így azt tudom javasolni,hogy várd meg,amíg bebizonyítja,hogy komolyan is gondolja,amit mond.Addig meg marad a flört.
2010. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd magad behálózni. Amúgy meg a fiúk szeretik a nyomulós csajokat!
2010. márc. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A srác sztem szivat
2010. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Üdv! Valószínüleg csak a tested jön be neki és csak arra hajt h megd*gjon. De lehet h csak egyszerű szórakozásból h idegeljen vele. Beszélgess el vele 4szemközt hogy mit akar ezzel
2010. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
A kacsacsőrű-félék családjába csupán egyetlen genusz tartozik, benne egyetlen fajjal, a híres kacsacsőrű emlőssel. Csőre a kacsákéra hasonlít, csakúgy mint lábai, amelyek öt ujját úszóhártyák kötik össze. Tojásokat rak, ám kicsinyeit tejjel is táplálja. Ausztrál kutatók most kiderítették, hogy e furcsa fajnál az utódok nemének meghatározása sem szokványos módon zajlik.
2010. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam olyanokat mondani, persze azoknak a csajoknak akiket kedvelek, hogy babám, nyuszifül. édesem kisszívem...ők tudják, hogy ezt kedvességből mondom nekik. Nincs jelentőssége.

L

2010. márc. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam olyanokat mondani, persze azoknak a csajoknak akiket kedvelek, hogy babám, nyuszifül. édesem kisszívem...ők tudják, hogy ezt kedvességből mondom nekik. Nincs jelentőssége.

Lehet, hogy ő is hasonló mint én, vagy

tényleg tetszel neki és nem meri bevallani,

netán...arra kellenél, ha kapható vagy rá. akkor igen, ha meg nem ismerkedj jobban össze vele, s derítd ki miért mondja

2010. márc. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!:):D Cshokkk
2010. márc. 23. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!