Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az informati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az informatikus nőkről?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Arányaiban nincsenek sokan a férfi kollégáikhoz képest. Van ott is ocsmány meg álomnő is. Úgy mint minden más szakmában.
2015. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem sokkal találkoztam, de abból a kevésből is egy volt csak, aki értett is hozzá.

Túlságosan a férfiak térfelére van tolva ez a szakma, kevés a nő.


Egyébként szimpi, ha egy nő ért is valamennyit az informatikához, nem csak a facebookhoz ért.

2015. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kiutált, hátráltatott, diszkriminált egy népség, az hót zicher. De hajrá nekik, többet belőlük!
2015. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én informatikus vagyok, jó pár informatikus nővel találkoztam már, igaz velem egyidős kevés volt (22 vagyok)

inkább idősebbekkel találkoztam: rendszergazdák, programozók...


én személy szerint nem jöttem volna össze informatikus lánnyal...szerintem a kapcsolat rovására ment volna, hogy mindketten ebben a körben dolgozunk...

barátnőm ápolónőnek tanul, de feltud telepíteni egy windowst és elég jól tudja kezelni a gépet...nem csak a facebookig és a youtubeig jut el...


visszatérve, az informatikus nőkre...van köztük olyan aki elég jó nő és van köztük olyan akinek van valami defektje...külsőre lehet jól néz ki, de attól belül még lehet defekt...de bárkire lehet igaz, nem csak erre a szakra...


22F

2015. okt. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

95%-a szebb lenne pasinak,igénytelenek,semmi nőiesség,öltözködést azt meg hagyjuk.

Huhhhh hát nem tudom,kinek van hozzájuk gusztusa.

2016. márc. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!