Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, számotokra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra mennyire vonzó egy kissé biszex 20-as évei végén járó informatikus?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, melyik korosztály hogy viszonyulna hozzá. Egyébként nem az a tipikus geek kocka, sportol is rendszeresen.
2014. okt. 2. 13:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

"kissé biszex" Szóval még azt sem tudja eldönteni, az-e? Ez elég nevetséges...

Egyébként nekem semennyire nem vonzó egy biszex pasi, akkor meg főleg nem, ha még nem is biztos abban, hogy az-e...

A szakmáddal nincs semmi baj, manapság ilyesmivel érdemes csak foglalkozni.

22N

2014. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Mint egy 25 éves félheréjű vak komondor, akit már megtaposott egy politikus...na annyira vonzó.
2014. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nem kéne olyan pasi aki dugatja magát. Nincs bajom a melegekkel, senki ne értsen félre, de nekem mint pasi biztosan nem jönne be. Barátnak max.

29n

2014. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#1: Kinsey-skála 1-es fokozat, bár az, hogy szövegértési nehézségeid vannak, elég nevetséges.
2014. okt. 2. 13:54
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha bisex vagy, ne csak a csajokat kérdezd!
2014. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is a biszex részével van gondom. A kor és a foglalkozás teljesen oké, simán elképzelhető, hogy vonzónak találnám, de ez a tény teljesen elrontaná a képet, innentől már nem tudnék rá férfiként nézni.

20/L

2014. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Semennyire. Nem venné be a gyomrom, hogy a szerelmem, párom közben esetleg másra is vágyik, ráadásul férfiakra. Mert nyilván nem tudom neki azt nyújtani, mint egy férfi. Meg olyan fura lenne, hogy neki a férfiak is tetszenek.

Azzal nincs gond, hogy informatikus vagy :)

2014. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Lundbeck Johanna ***** válasza:
35%

#6: pedig ettől még ugyanúgy férfi.

Ez kb. olyan, mint ha valaki nem tudna egy nőre nőként nézni, ha megtudja, hogy csókolózott már csajjal.

Vagy nem tudna arra nőként nézni, aki engedte már az análszexet. Csöppet nőietlen ám az.

2014. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Lilikécske ***** válasza:
37%

#8 Hagyd, szívük joga felszínesen gondolkodni. :D


#7: Miért, ha más nőre vágyik, azt tök könnyen bevenné a gyomrod?

Te is fogalomzavarral küzdesz, lövésed sincs, hogy mi a különbség a biszex és a hűtlen között.


Személy szerint vonz, ha egy pasi biszex. De ameddig az emberek óriási nagy fogalmi tévedésekben élnek, addig ne remélj sok jót.

2014. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
8-as: hát még az a férfi, aki análisan d*gta a nőt! Punci helyett végbél? Az sem férfi ám!
2014. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!